Челсі втратив очки зі зручним суперником. Мудрик вийшов наприкінці матчу

Сині зіграли внічию з Крістал Пелас, у паралельній грі Ньюкасл здолав Тоттенхем

1 серпня відбувся матч 3-го туру Англійської Прем'єр-ліги 2024/25 між командами Челсі та Крістал Пелас.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок пройшов на стадіоні Стемфорд Брідж у Лондоні. Гра завершилась із рахунком 1:1.

На 25-й хвилині рахунок відкрив форвард пенсіонерів Ніколас Джексон. Асист віддав Коул Палмер.

❗️ Відео голів усіх матчів АПЛ доступні в Telegram!

Орли зуміли зрівняти на старті другого тайму. Еберечі Езе красивим ударом з-за меж штрафного майданчика вразив ворота Роберта Санчеса.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних та з'явився на полі на 74-й хвилині замість Мало Гюсто. Гольовими діями українець відзначитися так і не зумів.

Челсі вперше за 14 очних поєдинків не зумів здолати Крістал Пелас. Остання перемога орлів над синіми датувалась 1 квітня 2017 року.

У паралельному матчі Ньюкасл мінімально здолав Тоттенхем 2:1. Голами за сорок відзначилися Харві Барнс та Александер Ісак, а для шпор єдиний м'яч у свої ворота оформив Ден Берн (автогол).