MotoGP. Марк Маркес повернувся на вершину

Восьмиразовий чемпіон світу зробив каре у спринті Гран-прі Арагона

Топ-10: М. Маркес, Мартін, Акоста, А. Маркес, Олівейра, Біндер, Бастьяніні, Куартараро, Баньяйя, Бедзеккі.

Восьмиразовий чемпіон світу Марк Маркес виграв спринт Гран-прі Арагона, який проходить на трасі «Моторленд Арагон» в іспанському Альканьїсі.

Лідер команди Gresini на мотоциклі Дукаті зробив каре - виграв гонку зі старту з поулу, при цьому лідирував від старту до фінішу та встановив найкраще коло у гонці. Для каталонця ця перемога стала першою за три роки: востаннє він перемагав на Гран-прі Емілії-Романьї у жовтні 2021 року.

Другим фінішував Хорхе Мартін із Pramac також на мотоциклі Дукаті. Завдяки цьому він повернув собі лідерство у заліку чемпіонату світу серед райдерів. Замкнув першу трійку лідер Tech3 Педро Акоста на мотоциклі КТМ.