Зінченко не допоміг. Арсенал втратив очки в матчі проти Брайтона

Матч закінчився з рахунком 1:1

У суботу, 31 серпня 2024 року, відбувся матч-відкриття 3-го туру Англійської Прем'єр-ліги 2024/25 між лондонським «Арсеналом» та «Брайтоном». Зустріч закінчилася з рахунком 1:1.

На 28-й хвилині поєдинку «каноніри» заволоділи перевагою, коли перший гол у матчі забив Кай Хаверц.

Проте на початку другого тайму сталася прикрість для «Арсенала» Деклан Райс отримав в дивному епізоді отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. Менш ніж за 10 хвилин після цього нападник «чайок» Жоао Педро зрівняв рахунок в матчі.

❗️ Відео голів та вилучення Райса у Telegram-каналі про АПЛ!

Український захисник лондонців Олександр Зінченко з'явився на полі замість Юррієна Тімбера на 80-й хвилині.