«Це її заслуга». Дарт прокоментувала поразку від Костюк на US Open

Британка шкодує, що не реалізувала сетболи в першій партії

Британка Геррієт Дарт прокоментувала поразку від Марти Костюк у другому раунді Відкритого чемпіонату США з тенісу - 6:7(10), 1:6.

«Сьогодні було досить спекотно. Хоча я все одно думаю, що грати було легше, ніж сидіти просто на сонці. Принаймні, ти знаєш, що можеш якось охолодитися, а не просто обливатися потом, і все таке. Але так, я думаю, що всі там страждали, і глядачі зокрема.

Чи був цей матч таким, що вислизнув від мене? Шанси були, принаймні в тому сенсі, що в першому сеті в мене було багато сетпойнтів. Не знаю... У нас було кілька близьких геймів, а потім, коли вона трохи вирвалася вперед, вона розкидала багато м'ячів, і всі вони влучили в ціль. Тож я хочу сказати, що це її заслуга. Вона добре грала у важливі моменти. І, звичайно, я розчарована тим, що не скористалася своїми шансами.

Загалом, я вважаю, що це був конкурентний матч, і рахунок у другому сеті не відповідає тому, що відбувалося на корті», - сказала Дарт на післяматчевій прес-конференції.

У наступному раунді Марта гратиме проти американки Емми Наварро (№12 WTA).

Володимир Клепач Джерело: Великий теніс України