Цифри та факти. Найважливіші події 4-го туру УПЛ

Sport.ua зібрав найголовніші цифри туру в статистичному розрізі

Найважливіші цифри 4-го туру УПЛ - у нашому традиційному огляді.

«Олександрія», яка виграла з урахуванням попереднього сезону 4-й матч поспіль (м'ячі 11-4), святкує 70-ту вікторію в рідних стінах.

Чорно-жовто-зелені здобувають 10-ту вольову перемогу в елітному дивізіоні, при цьому вперше відігравши фору у два голи.

Олександр Філіппов стає третім футболістом олександрійців після Станіслава Куліша та Сергія Старенького, який зробив хет-трик в УПЛ, і третім гравцем після Олега Ящука та Андрія Тотовицького, який зумів забити три м'ячі «Шахтарю» в одному матчі.

Олександр Філіппов, який 5-й раз вразив ворота гірників (3 м'ячі - за «Олександрію», по 1 - за «Десну» та «Дніпро-1»), стає автором 30-го голу чорно-жовто-зелених у баталіях з помаранчево-чорними.

50-й матч на тренерській посаді у чемпіонатах України проводить Руслан Ротань (+14=21-15, 57-59).

«Шахтар» уперше зазнає поразки в УПЛ, маючи фору у два м'ячі.

«Полісся» здобуває свою найбільшу перемогу в елітному дивізіоні, а «Оболонь» зазнає найбільшої поразки в гостях.

Житомиряни оновлюють три особисті рекорди, продовживши безпрограшну серію у рідних стінах до 6 матчів (+4=2), а загальну та домашню гольові - до 8.

Олександр Назаренко стає автором першого хет-трику «Полісся» (у 33-й грі). При цьому другий його м'яч виявляється 50-м, пропущеним «пивоварами» у чемпіонатах України.

ФК Полісся. Олександр Назаренко

Олексій Гуцуляк вражає ворота 20 клубу УПЛ.

«Оболонь», заробляє 3-й «бублик» поспіль, як загалом (м'ячі 0-10), так і в гостях (м'ячі 1-9).

Підопічні Валерія Іващенка зазнають 10-ї поразки на чужих полях.

«Пивовари» піднімають планку двох особистих антирекордів, пропускаючи 6 матчів поспіль і обходячись без перемог на виїзді - 12 (=5-7)

«Оболонь», яка провела 20-й безгольовий матч в УПЛ, продовжує свою серію без забитих м'ячів до 293 хвилин.

«Рух» 3-й раз поспіль перемагає «Зорю» в рідних стінах (м'ячі 8-2).

Рекордна домашня гольова серія жовто-чорних досягає 8 матчів.

«Зоря» стає другим клубом після запорізького «Металурга», який зазнав 70 великих поразок у чемпіонатах України, і 4-м, який програв з великим рахунком 45 матчів у гостях.

«Кривбас» перериває свою безнічийну серію, яка склала 9 матчів (+5-4). Востаннє підопічні Юрія Вернидуба підписували мирову 13 квітня 2024 року - 1:1 у гостях із «Рухом».

Олег Кожушко забиває 10-й м'яч в УПЛ у лавах біло-червоно-чорних.

«Інгулець» повторює особистий рекорд, втретє поспіль поділивши очки з суперниками.

Василь Кобін проводить 30-й матч на тренерській посаді у чемпіонатах України (+4=11-15, 21-48).

«Верес» із 7-ї спроби вперше бере гору над «Колосом».

Владислав Шарай стає автором першого голу рівнян у зустрічах із ковалівцями - на 294-й хвилині, а також 200-го гола червоно-чорних в елітному дивізіоні.

«Верес» проводить 20-й сухий матч у гостях.

«Колос» зазнає 30-ї поразки на своєму полі.

Підопічні Олександра Поздєєва оновлюють власний антирекорд, продовживши домашню безвиграшну серію до 9 матчів (=3-6).

Ковалівці обходяться без голів 3 зустрічі поспіль (273 хвилини).

«Лівий берег» святкує прем'єрну вікторію в УПЛ (у 4 грі).

Андрій Якимів стає автором першого гола лівобережців в елітному дивізіоні - на 299-й хвилині, починаючи з дебюту. Більше часу на прем'єрний м'яч знадобилося лише двом клубам - «Прикарпаттю» (535 хвилин) та «Борисфену» (428).

Андрій Якимів забиває у чемпіонатах України після паузи у 7 років 41 день. Єдиний досі раз він вражав ворота суперників 16 липня 2017 року в гостьовому поєдинку кам'янської «Сталі», чиї лави він тоді захищав, із «Зорею» (1:0).

«Чорноморець» зазнає 6-ї кряду поразки на чужих полях (м'ячі 0-10).

Безнічийна серія «моряків» досягає 17 матчів (+3-14).

Одесити пропускають у гостях 16 матчів поспіль, а не забивають - 6 (540 хвилин).

ЛНЗ оновлює два клубні рекорди, продовживши загальну безнічийну серію до 11 поєдинків (+8-3), а домашню - до 9 (+6-3).

1-й матч у чемпіонатах України проводять Вінісіус Тобіас («Шахтар»), Жоау Нету («Чорноморець»), Джеррі Йока («Полісся»), Шота Нонікашвілі (ЛНЗ) та Данило Слива («Рух»).

У 5-му для себе клубі елітного дивізіону дебютують Артур Авагімян (ЛНЗ) та Владислав Шаповал («Лівий берег»), у 4-му - Роман Мисак («Колос»), Іван Петряк («Чорноморець») та Владислав Семотюк (« Рух»), у 2-му - Дмитро Семенов («Лівий берег») та Денис Теслюк («Оболонь»).

35-й м'яч в УПЛ забиває Олексій Гуцуляк, 15-й - Олександр Назаренко (другий у ворота «Оболоні»), 1-й - Олександр П'ятов (у 4-й грі).

У 4-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Олександр Філіппов («Олександрія»), у 2-й - Андрій Якимів («Левій берег»).

5-й пенальті із 5 реалізовує Олександр Філіппов.

Микита Турбаєвський виграє 3-тю пенальтійську дуель із 8.

Олександр Філіппов стає автором першого хет-трику сезону-2024/25, а Артем Шабанов, який здійснив 2-й «самостріл» у кар'єрі, - першого автоголу.

ФК Олександрия. Олександр Філіппов

1-й сухий матч у чемпіонатах України проволить Максим Механів (у 4-й грі).

4-ту червону картку в УПЛ заробляє Максим Грисьйо, 1-шу - Клайвер Габрієл (у 4-му матчі).

40-й поєдинок в елітному дивізіоні проводить арбітр зі Слов'янська Олександр Омельченко, 1-й - рефері з Канева Євген Цибулько.