МАРЕСКА: «У другому таймі ми не втрачали м'яч і контролювали гру»

Головний тренер «Челсі» дав інтерв'ю після першої перемоги в АПЛ – над Вулвз

Головний тренер «Челсі» Енцо Мареска дав інтерв'ю після своєї першої перемоги у Прем'єр-лізі - над Вулвз (6:2):

«У другому таймі ми щось змінили, і стало краще. Я думаю, що наміри в першому таймі були хорошими, але ми втратили 4 або 5 легких м'ячів через стандарти та контратаки.

Другий тайм був зовсім іншим. Ми не втратили жодного м'яча та контролювали гру. Тактичний план у другому таймі був таким самим, але ми були трохи точнішими і не віддали жодного легкого м'яча.

Є намір продовжувати так і далі, але є команди, які хочуть того ж, що це не так просто. За перші 10 хвилин ми створили два чи три моменти, забили гол, а потім почали втрачати м'яч. Але загалом це була хороша гра. Безперечно, завжди є речі, які ми можемо покращити. Ми можемо багато чого навчитися.

Ноні Мадуеке? За перші 10 хвилин він мав два шанси. Загалом він був дуже гарний. Єдине, що мені не сподобалося у Ноні, то це штрафний удар, який він дав перед перервою - цього можна уникнути, особливо проти команди, яка добре грає зі стандартами».