МАРЕСКА: «Я очікую від Мудрика більш якісну гру»

Коуч Челсі незадоволений грою українця в матчі проти Вулвергемптона

Головний тренер лондонського «Челсі» італієць Енцо Мареска прокоментував гру українського вінгера синіх Михайла Мудрика в матчі проти «Вулвергемптона»:

«Я не був задоволений. У деякі моменти ми можемо краще справлятися з деякими ситуаціями. Він наполегливо працював без м'яча, але не в ситуаціях, коли в нього був м'яч. Я очікую від Міші трохи більш якісну гру».

Матч «Челсі» - «Вулвергемптон» завершився розгромною перемогою господарів - 6:2. Мудрик зіграв весь перший тайм, але на 46-й хвилині був замінений. Педро Нету, який вийшов замість українського вінгера, віддав гольову передачу на 80-й хвилині. Веб-портал WhoScored оцінив гру українця у 6.1 бала. Це одна з найгірших оцінок «Челсі» в цьому матчі.

У сезоні 2023/24 Мудрик провів за аристократів в АПЛ 31 матч, в яких забив 5 голів та віддав 2 гольові передачі.

Іван Распутін Джерело: Фабріціо Романо