Дубль Суареса. Інтер Маямі у меншості втримав перемогу над Цинциннаті

Сергій Кривцов вийшов на поле у ​​доданий час

Відбувся черговий тур Східної конференції MLS. «Інтер Маямі» приймав «Цинциннаті» та здобув непросту перемогу з рахунком 2:0.

Вже на першій хвилині рахунок відкрив Луїс Суарес, а через п'ять хвилин він же подвоїв перевагу своєї команди. Проте вилучення Авілеса наприкінці тайму змусило «чапель» в другій половині більше думати про оборону, з чим вони успішно справилися, оскільки рахунок більше не мінявся.

Ліонель Мессі досі не грає через травму, отриману на Копа Америка, тому його в заявці не було. Зате був Сергій Кривцов, який вийшов на поле на заміну на 90+1 хвилині. Зіркові ексфутболісти «Барселони» Жорді Альба та Серхіо Бускетс вийшли в основі.

За «Цинциннаті» грав в центрі нападу Кевін Келсі, проте відзначитися колишній футболіст «Шахтаря» не зумів.