Богдан КОГУТ: «Це була найкраща гра Вереса у поточному сезоні»

Капітан «Вереса» прокоментував перемогу в Кубку над «Металістом 1925»

Капітан «Вереса» Богдан Когут поділився враженнями від перемоги в 1/16 фіналу Кубка України над «Металістом 1925» (4:0):

«Це була наша найкраща гра в поточному сезоні. Якщо в першому таймі ми більше діяли у своєму стилі: високо пресингували, використовували всю ширину поля, аби ускладнити життя супернику, - то після перерви вже грали за результатом, адже вигравали 2:0.

Звісно, наші швидкі голи мали чимале значення, не виключено, що ми скористалися незіграністю харків'ян, кольори яких захищала ціла група новачків. Але це вже проблеми слобожанського клубу.

Приховувати не буду - приємно здобути першу перемогу в сезоні, тим паче - над амбітним суперником, у складі якого переважно імениті виконавці. Сподіваюся, що цей успіх послужить для «Вересу» поштовхом, і ми поступово надолужимо згаяне в чемпіонаті.

Що ж до кубкового турніру, то кортить у наступному раунді помірятися силами з «Карпатами» або «Буковиною». Чому? Свого часу мені довелося захищати ворота цих самобутніх команд».

Микола Степанов Джерело: Українська асоціація футболу (УАФ)
По темі:

Футбол | 23 серпня 2024, 12:37 31

З'ясовуємо, до кого в сезоні українського чемпіонату, що стартував, варто придивитися в першу чергу