Жіноча збірна України U16 програла Нідерландам U16 на чемпіонаті Європи

Синьо-жовта команда програла матч за 9–16 місця з рахунком 47:75

Жіноча збірна України U-16 зазнала поразки в матчі зі збірною Нідерландів з рахунком 47:75 в першому матчі другого етапу за 9-16 місця чемпіонату Європи в Дивізіоні В, який проходить у Коньї, Туреччина.

Українки невдало почали матч, програвши першу чверть з рахунком 7:25. Друга чверть вже була більш рівною, а завдяки 5 очкам в кінцівці українська збірна навіть виграла цю десятихвилинку 18:16, але все одно на велику перерву пішла, програючи 16 очок.

В другій половині гри збірна України не зуміла переломити хід гри, хоча третю чверть мінімально виграли українські баскетболістки, та в останній десятихвилинці Нідерланди зробили ще один ривок і довели матч до перемоги.

Найрезультативнішою в складі збірної України стала Домініка Мурзова, яка ще до перерви набрала 13 очок, реалізувавши всі 3 точні триочкові команди, а загалом в матчі записала до свого активу 18 очок.

Далі збірна України гратиме за 13-16 місця чемпіонату Європи. 23 серпня о 14:00 українки зустрінуться з Ісландією, яка на першому етапі виграла один матч з чотирьох, а потім програла Португалії (53:88).

Чемпіонат Європи U-16. Жінки, Дивізіон В

Конья, Туреччина. За 9-16 місця

Нідерланди - Україна - 75:47 (25:7, 16:18, 10:11, 24:11)

Україна: Анісімова 9, Максимчук 4 + 5 підбирань + 5 передач, Домініка Мурзова 18, Петришак 0, Гаврильчик 0 - старт; Даліла Мурзова 9 + 9 підбирань, Подоляко 5, Коломієць 2, Космач 0, Позняковська 0