Україна програла Франції на Євробаскеті 3x3, вже маючи путівку в 1/4 фіналу

Жіноча українська команда посіла друге місце у групі ЧЄ-2024

Жіноча збірна України продовжує виступи на чемпіонаті Європи 2024 з баскетболу 3x3, який проходить у Відні, столиці Австрії.

Збірна України виступала у групі А зі збірними Франції та Італії. Дві найкращі команди з групи виходять до чвертьфінального раунду, а далі за олімпійською системою визначаться призери чемпіонату Європи.

На старті Франція обіграла Італію (14:10), а потім Україна взяла гору над Італією (15:11). Таким чином, Франція та Україна достроково вийшли до 1/4 фіналу.

22 серпня о 21:55 відбувся матч Франція - Україна. Синьо-жовта команда програла поєдинок із рахунком 11:17.

Переможцем групи із двома перемогами стала Франції, завдяки чому отримає менш сильного суперника у чвертьфіналі. Українська команда вийшла до 1/4 фіналу з другого місця (1 перемога та 1 поразка), суперник визначиться пізніше.

Склад жіночої збірної 3х3: Крістіна Філевич, Анжеліка Ляшко, Міріам Уро-Нілі, Тетяна Юркевичус. Тренер - Юрій Процюк.

ЧЄ-2024 з баскетболу 3x3. Жінки