Тренер Роми пояснив, чому Довбику не вдалося забити в дебютному матчі

Даніеле Де Россі не звинувачує українця

У неділю, 18 серпня 2024 року, відбувся матч 1-го туру нового сезону Серії А між командами «Кальярі» та «Рома». Гра завершилась із нічийним рахунком 0:0.

Український нападник римлян Артем Довбик вийшов на поле у стартовому складі та був замінений на 90-й хвилині. За відведений час українець не зумів відзначитися голом, хоч і мав непоганий момент з влучанням в поперечину.

Головний тренер «вовків» Даніеле Де Россі після поєдинку висловився щодо 27-річного футболіста:

«Довбик? Ми не створили для нього сприятливі умови в першому таймі, йому було важко. В другому ми діяли краще, і він теж виглядав краще. Відчуваю, він забʼє багато голів».

Нагадаємо, «Рома» придбала Артема Довбика влітку 2024 року, заплативши «Жироні» 30.5+6 мільйонів євро.

Дмитро Вербинський Джерело: RomaPress