Фонсека прокоментував свій дебютний матч із Міланом

«Россонері» врятувалися від поразки в матчі з «Торіно»

Головний тренер «Мілана» Паулу Фонсека поділився враженнями від матчу першого туру Серії А проти «Торіно» (вольова нічия 2:2), який став для нього першим офіційним поєдинком на посаді наставника «россонері»:

«Мушу сказати, що перший тайм ми провели не дуже добре. Ми були пасивні в обороні. У першому таймі в нас не було високого пресингу, і це полегшило суперникові атакувальні дії.

Я не очікував, що ми матимемо ідеальний вигляд на цьому етапі. Ми повинні грати швидше і не давати супернику часу на роздуми. Другий тайм був іншим, ми були агресивніші, частіше вигравали боротьбу за м'яч і мали шанси виграти матч.

Що стосується втрачених моментів Леау, то справа не в техніці. Йому потрібно бути трохи активнішим і динамічнішим, бути ближчим до воріт. Сьогодні Рафа показав себе в обороні, він діяв дуже старанно».

Олег Дідух Джерело: Football Italia