ДОЛГАНСЬКИЙ: «Незарахований гол Оболоні? Зі спини мені було важко побачити»

Головний тренер полтавської Ворскли підбив підсумки матчу 3-го туру УПЛ

Головний тренер Ворскли Сергій Долганський підбив підсумки матчу 3-го туру УПЛ проти Оболоні (2:0):

«Ця перерва (через повітряну тривогу) пішла нам на користь, бо нічого не виходило з м'ячем. Команда суперника добре нас накривала. Ми втрачали багато м'ячів, програвали боротьбу.

Після перерви ми трохи перебудувалися, почали грати по-іншому, більш довгими передачами та накривати суперників уже на їх половині поля. Все це нам принесло користь.

Це взагалі була важка гра. У нас мало що виходило конструктивно із м'ячем. Якість поля була не дуже, і суперник діяв дуже агресивно. Вони вперше у цьому чемпіонаті зіграли у п'ятьох захисників. Тож нам було важко. Але за рахунок характеру та бійцівських якостей ми зуміли перемогти.

Незарахований гол Оболоні? Зі спини мені було важко побачити. Я ще не переглядав епізод. Тому я не можу коментувати».

Микола Степанов Джерело: УПЛ-ТБ