Тренер Жирони оцінив перший офіційний матч команди без Довбика

Мічел – про нічию 1:1 з «Бетісом»

Головний тренер «Жирони» Мічел прокоментував матч 1-го туру Ла Ліги 2024/2025 із «Бетісом» (1:1), який став для каталонців першою офіційною грою після відходу з колективу українця Артема Довбика.

«Думаю, команда проявила характер і зіграла у свій футбол, знаючи, що ігрові зв'язки ще не налагоджені. Я не кажу, що ми неконкурентоспроможні, але у важливих епізодах ми втрачали м'яч у центрі поля, були складні ситуації в перехідних фазах, якими «Бетіс» міг скористатися.

Але, незважаючи на це, ми продовжували гнути свою лінію - те, над чим працювали всю передсезонку. І я радий, що ми не припиняли грати, як ми хотіли. Перші 20-25 хвилин другого тайму - це той футбол, у який ми хочемо грати.

Я задоволений грою, враховуючи ті труднощі, через які довелося пройти. Втрати м'яча викликають тривогу, але ми маємо намір виправити це, щойно гравці звикнуть один до одного», - заявив Мічел.

Юрій Остроумов Джерело: Marca
По темі:

Футбол | 16 серпня 2024, 12:42 0

Колишній нападник криворіжців не побачив у грі українців передумов для перемоги над «Вікторією»