Полісся: Кудрик - Чоботенко, Віалле, Смоляков, Майсурадзе (Михайліченко, 46), Бабенко, Мустафаєв (Луіфер, 79), Лєднєв (Крушинський, 46), Гуцуляк, Назаренко (Макуана, 72), Брістріч (Пайшао, 61).

Запасні: Поспєлов, Уліганець, Шастал, Таллес, Борел, Матіч.

Інгулець: Паламарчук - Вілівальд, Шершень, Дубілей (Сидоренко, 83), Мельничук, Лісняк (Петько, 63), П'ятов, Білоцерковець (Резепов, 88), Богунов (Пушкарьов, 63), Волохатий (Сад, 83), Козак.

Запасні: Жилкін, Малиш, Кисленко, Лосенко, Могильний, Чабан.

__________________________________________________________________________________________

Орієнтовні ігрові схеми команд

17 серпня о 17:24 Юрій Остроумов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

90' +3

Кутовий для гостей. Потім перерозіграш стандарту. Емоції б'ють вже через край. Але все дуже локально та не глобально.

17 серпня о 17:21 Юрій Остроумов
90'

Додано 4 хвилини.

17 серпня о 17:19 Юрій Остроумов
88'

Заміна у Полісся

Резепов замість Білоцерковця.

17 серпня о 17:15 Юрій Остроумов
85'

Господарі намагаються організувати штурм воріт гостей.

17 серпня о 17:13 Юрій Остроумов
83'

Заміни у Інгульця

Сад замість Волохатого та Сидоренко замість Дубілея.

17 серпня о 17:10 Юрій Остроумов
79'

Луіфер замість Мустафаєва.

17 серпня о 17:08 Юрій Остроумов
78'

Крос від Макуана на Гуцуляка - без завершення та загострення.

17 серпня о 17:07 Юрій Остроумов
76'

Пушкарьов на вістрі атаки Інгульця не зміг нанести акцентований удар - Кудрик м'яч забрав.

17 серпня о 17:04 Юрій Остроумов
74'

Попередження у Полісся

Віалле отримав жовту картку.

17 серпня о 17:02 Юрій Остроумов
72'

Макуана замість Назаренка.

17 серпня о 17:01 Юрій Остроумов
70'

Момент у Полісся

Смоляков сильно пробив - Паламарчук зреагував та м'яч з другої спроби забрав.

17 серпня о 16:59 Юрій Остроумов
69'

Арбітр фіксує фол проти Мустафаєва. Штрафний. До воріт 22-23 метри. Прямо по центру.

17 серпня о 16:57 Юрій Остроумов
66'

Господарі намагаються тиснути надалі, але вже не все у них виходить якісно у цьому.

17 серпня о 16:54 Юрій Остроумов
63'

Петько замість Лісняка та Пушкарьов замість Богунова.

17 серпня о 16:53 Юрій Остроумов
62'

Ударом Чоботенко завершується подача з кута поля - неточно.

62'

Господарі заробляють кутовий після небезпечного удару від свіженького Пайшао.

17 серпня о 16:52 Юрій Остроумов
61'

Замена у Полісся

Пайшао Соуза замість Брістріча.

17 серпня о 16:51 Юрій Остроумов
59'

Удар Брістріча з розвороту з меж штрафної площини - неточно.

17 серпня о 16:47 Юрій Остроумов
56'

Господарі тиснуть. І тиснуть дуже активно та дуже мобільно.

17 серпня о 16:45 Юрій Остроумов
53'

Паламарчук знову реагує на удар від Крушинського, а у додачу Назаренко б'є поверх всіх - м'яч торкається поперечки та покидає поле.

17 серпня о 16:40 Юрій Остроумов
50'

Крушинський після помилки Лісняка двічі пробивав по воротах гостей - обидва рази зреагував Паламарчук.

17 серпня о 16:39 Юрій Остроумов
46'

Заміни у Полісся

Михайліченко замість Майсурадзе та Крушинський замість Лєднєва.

17 серпня о 16:36 Юрій Остроумов

Розпочався другий тайм

17 серпня о 16:20 Юрій Остроумов

Перший тайм завершено

17 серпня о 16:19 Юрій Остроумов
45' +2

ГОООЛ!!!

1:1!!!! Назаренко!!!

45'

Додано 2 хвилини.

17 серпня о 16:18 Юрій Остроумов
45'

Арбітр перевірив фол проти Козака, але нічого не було зафіксовано. Гру продовжено.

17 серпня о 16:16 Юрій Остроумов
44'

Гости продовжують атакувати, як це було перед голом.

17 серпня о 16:13 Юрій Остроумов
41'

ГООООЛ!!!

0:1!!!! Вілівальд!!!! Захисник Інгульця влучно пробив головою від ближньої стійки після навісу з кутового.

17 серпня о 16:10 Юрій Остроумов
39'

Попередження у Інгульця

Лісняк побачив жовту картку.

37'

Момент у Інгульця

Небезпечний випад гостей Лісняк завершив дальнім ударом з-за меж штрафної площини - неточно.

17 серпня о 16:07 Юрій Остроумов
35'

Гості розіграли стандарт від правого прапорця. Подача - Кудрик на виході зіграв кулаком.

17 серпня о 16:04 Юрій Остроумов
33'

Гра продовжується.

32'

Павза у матчі через спеку.

17 серпня о 16:03 Юрій Остроумов
31'

Стандарт господарі розіграли без загострення чи то продовження.

17 серпня о 16:02 Юрій Остроумов
30'

Волохатий дивом не втік від Віалле - захисник виткнув м'яч з-під ніг нападника на кутовий.

17 серпня о 16:00 Юрій Остроумов
28'

Шершень заблокував удар від Назаренка метрів з 20.

17 серпня о 15:59 Юрій Остроумов
26'

Лєднєв б'є з лівої ноги здалеку - Паламарчук забирає м'яч спокійно.

17 серпня о 15:56 Юрій Остроумов
23'

У Інгульця ще один стандарт з подачею до воріт. Господарі відбилися.

17 серпня о 15:55 Юрій Остроумов
22'

Подача з кута поля пішла до ближньої стійки - без продовження.

17 серпня о 15:54 Юрій Остроумов
21'

Богунов пробив зі штрафного метрів з 28-ми - м'яч від стінки пішов на кутовий.

17 серпня о 15:50 Юрій Остроумов
18'

Лєднєв пробив головою точно до рук Паламарчука.

17 серпня о 15:49 Юрій Остроумов
16'

Ох! Волохатий мало не втік віч-на-віч з голкіпером господарів. Нападник впав, але арбітр порушення правил не побачив. Якщо б був фол, то він був на червону картку.

17 серпня о 15:48 Юрій Остроумов
16'

Крос зліва від Назаренко - до адресата м'яч не дійшов.

17 серпня о 15:47 Юрій Остроумов
14'

Стандарт від правого прапорця господарі розіграли без завершення.

17 серпня о 15:46 Юрій Остроумов
14'

Відбувся навіс до воріт гостей та скидка далі на Гуцуляка, який пробив головою - рикошет, буде кутовий.

17 серпня о 15:45 Юрій Остроумов
13'

Фолять против Лєднєва - штрафний. До воріт Інгульця не менше 30 метрів.

17 серпня о 15:44 Юрій Остроумов
12'

Господарі включили пресинг та мало не створили момент, але мобільності їм не вистачило та м'яч вони втратили.

17 серпня о 15:43 Юрій Остроумов
10'

На полі все достатньо спокійно, але загальний малюнок гри не міняється.

17 серпня о 15:40 Юрій Остроумов
7'

Петровці посунули гру від своєї штрафної площини ближче до центральної лінії поля, але то лише тимчасово.

17 серпня о 15:38 Юрій Остроумов
5'

Гості з Петрового захищаються, але не забувають про контратаки. Втім, шансів у цьому у них поки що немає.

17 серпня о 15:37 Юрій Остроумов
2'

М'яч переважно у гравців Полісся, які атакують досить великими силами.

17 серпня о 15:32 Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

17 серпня о 14:50 Юрій Остроумов

Відомі склади команд на матч.

15 серпня о 12:48 Юрій Остроумов

У суботу, 17 серпня, відбудеться матч 3-го туру Української Прем'єр-ліги між командами «Полісся» Житомир та «Інгулець» Петрове.

Поєдинок пройде в Житомирі на полі Центрального міського стадіону. Початок - о 15:30 за київським часом.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У рамках Української Прем'єр-ліги «Полісся» та «Інгулець» раніше ще не зустрічалися.

У поточній таблиці сезону команда з Житомира посідає 5-е місце, маючи 3 очки. У клубу з Петрового 1 пункт і 13-та позиція.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» - «Інгулець».