ВІДЕО. Хавбек олімпійської збірної України віддав асист у чемпіонаті Польщі

Максим Хлань допоміг Лехії Гданськ набрати очко у матчі 4-го туру із Заглембе (1:1)

11 серпня відбувся матч 4-го туру чемпіонату Польщі між командами Лехія Гданськ та Заглембе.

Поєдинок пройшов на стадіоні Полста Плюс у Гданську. Гра завершилась із рахунком 1:1.

На 48-й хвилині господарі вийшли вперед. Гол забив Томаш Бобчек. Асист на нього віддав 21-річний Максим Хлань, який нещодавно виступав за збірну України на Олімпійських іграх 2024 в Парижі.

Хлань вийшов у стартовому складі та був замінений на 67-й хвилині. У цьому поєдинку також взяли участь ще 3 українці з Лехії: голкіпер Богдан Сарнавський, півзахисник Іван Желізко (відіграв весь матч) та Сергій Булеца (вийшов на 81-й).

Ще один представник України Богдан В'юнник просидів усю зустріч на лаві запасних.