Василь КОБІН: « Гравцям потрібно адаптуватись до УПЛ»

Головний тренер «Інгульця» оцінив нічию в матчі 2 туру чемпіонату

Головний тренер «Інгульця» Василь Кобін прокоментував перше набране очко в матчі 2 туру УПЛ проти ковалівського «Колоса» (0:0).

«Гра розділилась на 2 тайми. Закономірна нічия. В першому таймі ми нервували, ми не робили тих речей, про які ми домовлялися. Варто віддати належне «Колосу», вони добре контролювали м'яч і грамотно тактично будували свої дії.

Ми не змогли перебудуватись, але після перерви зробили корективи, хлопці зрозуміли свої дії, ми вказали на помилки і в другому таймі гра змінилась.

Завжди кажу своїм гравцям, що потрібно бути впевненим у своїх діях, тому що суперник це відчуває і тоді він починає тиснути. Те, що нам вдається, вдається місцями, але хотілось би цілісну картину.

Іде процес. Гравцям потрібно адаптуватись до УПЛ - це важкий турнір і більш інтенсивніший, ніж Перша ліга.

Я задоволений молоддю, як вони працюють і віддають себе, ми поступово будемо підводити їх до УПЛ. Хлопці навіть небагато мають матчів у Першій лізі, тактично з ними ще потрібно працювати, будемо давати всім шанс», - сказав Кобін.

Сергій Рип'юк Джерело: УПЛ-ТБ