Підсумки у легкій атлетиці. В стрибках у висоту знадобилося перестрибування

Чемпіоном Олімпійських ігор 2024 став Хемміш Керр із Нової Зеландії

На Олімпійських іграх 2024 у Парижі у вечірній програмі 10 серпня визначено володарів 8 комплектів нагород у легкій атлетиці.

Додатковий міні-турнір знадобився, щоб визначити володаря золотої нагороди у стрибках у висоту. У перестрибуванні чемпіоном став Хемміш Керр із Нової Зеландії, який здолав Шелбі Макьюена зі США). Обидва взяли 2.36 м із рівною кількістю невдалих спроб. У перестрибуванні вони не зуміли повторити цей результат, і планку було знижено до 2.34 м. Фортуна посміхнулася спортсмену з Нової Зеландії.

Бронзу отримав знаменитий Мутаз Баршим із Катару (2.34 м). Українець Олег Дорощук посів 6 місце з особистим рекордом (2.31 м).

Еммануель Ваньон з Кенії виграв біг на 800 м, показавши третій результат в історії - 1.41,19. Лише одну соту йому програв канадець Марко Ароп - це четвертий результат в історії.

Масаї Рассел із США виграла дистанцію 100 метрів із бар'єрами з результатом 12,33.

Взяв золото Парижа-2024 норвезький бігун Якоб Інгебригтсен. Після четвертого місця на 1500 м він виблискував на дистанції 5000 м.

Фейт Кіп'єгон здобула третє олімпійське золото поспіль на дистанції 1500 м, причому встановила олімпійський рекорд.

Харука Кітагуті забезпечила свято для Японії, ставши олімпійською чемпіонкою у метанні списа.

Цікава боротьба розгорнулася на фініші чоловічої естафети 4х400 м між командами США та Ботсвани. Змагання завершилися перемогою американців із олімпійським рекордом. У збірній США фінішував Рай Бенджамін, чемпіон Парижа на 400 м із бар'єрами. У Ботсвани естафету завершував чемпіон ОІ на 200 м Летсілі Тебого.

Чудово пробігла в естафеті 4х400 м жіноча збірна США, завершивши золотом легкоатлетичну програму Ігор у Парижі на стадіоні Стад де Франс. Американкам забракло однієї десятої секунди до світового рекорду.