Рано почав святкувати успіх. Курйоз від грузина на ОІ у вільній боротьбі

Гено Петріашвілі з Грузії став олімпійським чемпіоном у категорії до 125 кг

На Олімпійських іграх 2024 в Парижі 10 серпня визначено володарів трьох комплектів нагород у вільній боротьбі.

Гено Петріашвілі із Грузії став олімпійським чемпіоном у ваговій категорії до 125 кг. При цьому стався курйоз.

У фіналі, здавалося, Петріашвілі розгромив Аміра Заре з Ірану, дворазового чемпіона світу та бронзового призера Ігор-2020. Гено почав святкувати золотий успіх після ефектного кидка, але виявилося, що зарано. Судді вирішили інакше.

Бій продовжився, і рахунок 10:1 (на користь грузина) за 40 секунд до кінця перетворився на 10:9. Проте іранцю все ж таки не вдалося відібрати у грузина золото, яке той відсвяткував не менш бурхливо, ніж уперше.

Український борець Олександр Хоцяновський програв втішний поєдинок за право зіграти у бронзовому фіналі.

Разамбек Жамалов із Узбекистану виграв турнір у ваговій категорії до 74 кг.

Українська спортсменка Ірина Коляденко здобула срібло, програвши фінал у ваговій категорії до 62 кг Сакурі Мотокі з Японії.