Бельгія. Колишній форвард луганської Зорі допоміг Вестерло обіграти Юніон

Сергій Сидорчук не потрапив до заявки на матч

У другому турі бельгійської Про Ліги 2024/25 відбулися три матчі.

«Вестерло» вдома в результативному матчі здобув вольову перемогу над «Юніоном». Кевін Родрігес вивів гостей уперед на початку матчу, але вже до середини першого тайму господарі вели з рахунком 3:1, а третій гол забив колишній форвард луганської «Зорі» Аллах'яр Сайядманеш. Після перерви Кевін Рейнолдс забив четвертий гол «Вестерло», а незабаром Родрігес зробив дубль. У компенсований час Промес Еммануел звів підсумковий рахунок до мінімальної перемоги господарів.

Український опорний півзахисник «Вестерло» Сергій Сидорчук у заявку на матч не потрапив.

Новачок Про Ліги «Дендер» вдома розгромив «Кортрейк». У обох таймах господарі забили по два голи, а Мохамед Берте зробив дубль. А столичний «Андерлехт» у домашній зустрічі не зміг обіграти «Ауд-Хеверле» з Леувена - наприкінці першого тайму команди обмінялися голами та рахунок 1:1 зберігся до завершення матчу.

Бельгійська Про Ліга, тур 2

Вестерло - Юніон Сен-Жилуаз - 4:3 (3:1)
Голи: Хасполат, 14, Мебуде, 17, Сайядманеш, 32, Рейнолдс, 54 - Родрігес, 5, Родрігес, 71, Еммануел, 90+3.

Дендер (Дендерлев) - Кортрейк - 4:1 (2:1)
Голи: Квет, 23, Нсімба, 36, Берте, 67, Берте, 89 - Канеко, 39.

Андерлехт (Брюссель) - Ауд-Хеверле (Леувен) - 1:1 (1:1)
Голи: Долберг, 36 - Мертенс, 44.