На чемпіонаті Європи U-20 збірна України програла Італії

Наші волейболістки поступилися суперницям у трьох партіях

У столиці Ірландії Дубліні продовжуються матчі чемпіонату Європи з волейболу серед жінок вікової категорії до 20 років. Сьогодні відбулися матчі четвертого ігрового дня групи 2. Збірна України, яка до цього мала у своєму активі 3 очки (1 перемога та 2 поразки) зустрічалася з однолітками з Італії.

В першому сеті наша команда деякий час вела у рахунку 8:7, 9:8, але потім трохи відпустила суперниць вперед і вже залишилася в ролі наздоганяючої - 11:14, 15:19. В результаті дістати італійок не вдалося 21:25.

Приблизно те саме відбувалося на майданчику до середини другої партії. З невеликою перевагою у два-три очки тут лідирувала збірна Італії. Але коли українки скоротили відставання до мінімуму 14:15, далі стався справжній провал - 14:22, наслідком якого був розгромний рахунок не на нашу користь 16:25.

Після такого нокдауну у збірної України, можна сказати, опустилися руки. Третій сет вони почали просто жахливо 0:4, 2:9, 4:15. Здавалося, що гра вже зроблена і жодної інтриги більше не буде. Але сталося майже неймовірне. Наші волейболістки почали стрімко наближатися до своїх опоненток і навіть зрівняли рахунок 19:19. На жаль, кінцівку партії сильніше провели італійки 22:25.

Наставник нашої збірної Артем Дігтяренко у цьому матчі задіяв таких гравців: Вероніка Тверда (набрала 2 очки), Андріана Павлюк (15), Христина Старостенко (3), Кіма Жаркова (10), Богдана Грицик (1), Поліна Герасимчук (2), Марія Драпак, Яна Прокопова (обидві - ліберо) - стартовий склад. На заміну виходили Катерина Жилінська (0), Діана Крива (4), Марія Риболовлєва (0), Марія Накоскіна (0), Карина Сіряцька (0).