Класний матч з 8 голами. Іспанія виграла золото футбольного турніру ОІ-2024

Іспанія продовжує домінувати на рівні збірних

На Олімпіаді-2024 відбувся фінальний матч футбольного турніру між збірними Франції та Іспанії.

Перемогу та золоті медалі здобули футболісти іспанської команди, які після Євро-2024 зуміли забрати і золото Олімпійських Ігор.

Основний час завершився з рахунком 3:3. Іспанці під час зустрічі вигравали 3:1, а дубль оформив атакуючий хавбек «Барселони» Фермін Лопес. Гол та асист зробив хавбек «Вільярреала» Алекс Баена.

Іспанія, пропустивши на 78-й хвилині, свою перевагу не втримала. На 90+2 хвилині французи реалізували пенальті та перевели зустріч у додатковий час.

Вирішальний гол на 100-й хвилині забив хавбек «Райо» Серхіо Камельо, який наприкінці додаткового часу оформив дубль і зробив рахунок 5:3.

Бронзу Олімпіади завоювала збірна Марокко.

Олімпіада-2024. Фінал чоловічого турніру

Франція U-23 - Іспанія U-23 - 3:5
Голи: Мійо, 11, Акліуш, 78, Матета, 90+3 (з пен) - Фермін Лопес, 18, 25, Баена, 28, Камельо, 100, 120

Франція: Ресте, Сілділла, Баде, Лукеба, Трюффер (Локко, 90+1), Коне, Мійо (Дуе, 77), Шотар (Акліуш, 52), Олісе, Ляказет (Калімуендо, 52), Матета

Іспанія: Тенас, Пубіль (Санчес, 73), Ерік Гарсія, Кубарсі, Міранда, Баена (Туррієнтес, 83), Барріос, Серхіо Гомес, Фермін Лопес (Бернабе, 72), Орос (Пачеко, 88), Руїс (Камельо, 83)

Іван Зінченко Sport.ua
По темі:

Олімпійські ігри | 09 серпня 2024, 20:51 3

Ірина зійдеться з Мотокі Сакурою у фінальному поєдинку Олімпійських ігор у столиці Франції