Винен суддя? Беленюк пояснив, чому Насібов не виграв золото ОІ-2024

Жан незадоволений поведінкою рефері

Бронзовий призер Олімпійських ігор 2024 з греко-римської боротьби у вазі до 87 кг Жан Беленюк пояснив, чому Парвіз Насібов не виграв золото Олімпіади у категорії до 67 кг:

«Насібов не те, що міг, а повинен був брати «золото‎». Це просто прикрі обставини, які пов'язані з суддівською поведінкою. Парвіз мав стати чемпіоном. Я знаю, що він мріяв про золоту медаль, і дуже прикро, що так сталося. Насібов показав феноменальну боротьбу, «вигризав‎» перемоги на останніх секундах, він взагалі з яскраво вираженими бійцівськими якостями і бореться до останнього. Насібов був на цьому турнірі найкращим і те, що він отримав «срібло‎», це гарний показник, але повинно було бути «золото‎».

Нагадаємо, у вирішальному поєдинку Олімпіади Парвіз Насібов поступився Саїду Есмаїлі Лейвесі з Ірану. Зустріч завершилася з рахунком 5:6.

Дмитро Вербинський Джерело: Спорт-Експрес Україна