Гутцайт привітав Насібова зі сріблом Олімпіади-2024. Але Беленюка не згадав

Президент НОК опублікував пост у своєму Facebook

8 серпня на Олімпійських іграх 2024 з греко-римської боротьби два представники України Парвіз Насібов та Жан Беленюк виграли медалі.

Насібов завоював срібло у категорії до 67 кг, а Беленюк забрав бронзу до 87 кг.

Президент НОК Вадим Гутцайт опублікував пост у Facebook із привітаннями для Насібова, проте Беленюка не згадав:

«Парвіз Насібов - срібний призер Олімпійських ігор-2024. Другу Олімпіаду поспіль наш борець греко-римського стилю завойовує срібну нагороду.

Показавши справжні бійцівські якості й характер протягом усього турнірного шляху, Парвіз дійшов до фіналу.

Цього разу перемога була дуже близькою, але все ж наш спортсмен поступився титулованому супернику.

Парвіз зробив гарний подарунок своєму маленькому сину та всій Україні. Щиро вітаю нашого спортсмена, тренерський штаб команди Володимира Шацьких, федерацію, всіх українців.

Дев'ята нагорода в скарбничку нашої команди. Рухаємося далі», - сказав Гутцайт.

Щоправда, варто зазначити, що Гутцайт пише про 9 медалей для України на Іграх у Парижі. Беленюк приніс 10-ту відразу після фіналу Парвіза.

Данііл Агарков Джерело: Facebook