Медальна таблиця Олімпіади-2024. Збірна України піднялася у топ-15

Парвіз Насібов отримав срібло, а Жан Беленюк виграв поєдинок за бронзу

Завершилися змагання 13-го дня Олімпійських ігор 2024 в Парижі, столиці Франції.

Всі яскраві моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

За цей час розіграно 242 комплекти медалей. 85 країн вибороли хоча б одну нагороду, 58 команд мають в активі щонайменше одну золоту медаль.

У збірної України в активі - 10 медалей (3 золоті, 3 срібні, 4 бронзові), синьо-жовта команда піднялася на 15-те місце у медальному заліку.

8 серпня скарбничку синьо-жовтої команди поповнили медалями представники греко-римської боротьби. Парвіз Насібов програв фінал і отримав срібну нагороду, а Жан Беленюк виграв поєдинок за бронзу та завершив кар'єру.

У медальному заліку утримує лідерство команда США (30-38-35), їй на п'ятки наступає Китай (29-25-19). До топ-5 також входять Австралія (18-14-13), Франція (14-19-21), Великобританія (13-17-21).

Олімпійські ігри 2024

Париж (Франція), 26.07-11.08.2024

Медальний залік після 13-го дня, 8 серпня

Микола Степанюк Sport.ua
По темі:

Олімпійські ігри | 09 серпня 2024, 14:20 0

Блогер Sport.ua Олексій Рижков – про найкращого бомбардира олімпійського футбольного турніру