Брагару дебютував за Динамо у матчі Ліги чемпіонів проти Рейнджерс

22-річний хавбек вийшов на заміну у поєдинку 3-го раунду кваліфікації ЛЧ

Український півзахисник Максим Брагару дебютував за «Динамо» в офіційному матчі.

22-річний хавбек вийшов на заміну на 76-й хвилині першого матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Рейнджерс», замінивши Владислава Кабаєва.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

6 серпня о 21:00 пройшов перший матч 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, в якому грають «Динамо» Київ та шотландський «Рейнджерс». Команди зустрічалися у польському місті Любліні на Арені Люблін.

На 38-й хвилині чудово зіграв Олександр Караваєв. Він пройшов правим флангом атаки та віддав пас Владиславу Ванату, а той прострілив у центр. Андрій Ярмоленко опинився у потрібному місці й відправив м'яч у порожні ворота.

Динамо втратило перемогу на останніх секундах матчу, гол забив Сіріл Дессерс. Табло зафіксувало рахунок 1:1. Матч-відповідь між цими командами пройде 13 серпня в шотландському Глазго.