Українка Ус пробилася до чвертьфіналу Олімпіади-2024 у каяк-кросі

Вікторія фінішувала другою у своєму заїзді та продовжить боротьбу на Іграх у Парижі

Українка Вікторія Ус вийшла до чвертьфіналу турніру у каяк-кросі на Олімпійських іграх 2024, які проходять у Парижі (Франція).

Ус стартувала у восьмій гонці разом з Меллорі Франклін (Велика Британія), Леною Теніссен (Нідерланди) та Медісон Коркоран (Ірландія). Вікторія фінішувала другою після Франклін і разом із британкою пробилася до наступного раунду змагань.

Чвертьфінал Олімпіади-2024 у каяк-кросі відбудеться у понеділок, 5 серпня. Тоді ж пройдуть півфінальні та фінальні заїзди.

Для Вікторії це 3-тя дисципліна веслувального слалому, в якій вона бере участь на цій Олімпіаді. Раніше Ус не зуміла пробитися до фіналу ОІ на каяках, а у фіналі на каное-одиночках стала 11-ю.

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:

Олімпійські ігри | 04 серпня 2024, 18:02 34

Новак Джокович у божевільному матчі на двох тай-брейках переграв Карлоса Алькараса