Челсі з Мудриком домігся розгрому, Арсенал із Зінченком – програв

«Пенсіонери» виявилися сильнішими за «Америку», а «каноніри» поступилися «Ліверпулю»

У США завершилися два товариські матчі літнього міжсезоння за участю клубів українських футболістів.

В Атланті лондонський «Челсі» з'ясував стосунки з клубом «Америка» з Мексики і домігся перемоги з рахунком 3:0.

Українець Михайло Мудрик, розпочавши зустріч у запасі, з'явився на полі на 63-й хвилині, замінивши Рахіма Стерлінга. Уродженець Харківської області увійшов у гру за рахунку 2:0, результативними діями він не відзначився.

У Філадельфії відбувся поєдинок «Арсеналу» і «Ліверпуля». Фінальний свисток зафіксував перемогу мерсисайдців - 2:1.

Українець Олександр Зінченко відіграв у стартовому складі підопічних Мікеля Артети 70 хвилин і був замінений на 17-річного Майлза Льюїс-Скеллі.