Норвегія переграла Угорщину у чоловічому гандбольному турнірі ОІ-2024

Завершився перший матч третього туру групового етапу

Збірна Норвегії переграла команду Угорщини у першому матчі третього туру групового етапу гандбольного турніру на Олімпійських іграх 2024 року, які проходять у Франції.

Після рівних перших десяти хвилин гри угорці змогли захопити ініціативу, швидко повели у рахунку та на перерву пішли з перевагою у два м'ячі. А в другому таймі точилася приблизно рівна боротьба, в якій трохи кращою виявилася збірна Норвегії. Скандинави змогли довести зустріч до своєї перемоги із мінімальною різницею в один м'яч. Александру Крістофферсену Блонзу забракло одного точного кидка до десяти, а воротар Турбйорн Бергеруд відбив 14 кидків по своїх воротах із 38.

Олімпійські ігри | 30 липня 2024, 21:45 0

Клаудіо Ечеверрі зіграв на добиванні та встановив підсумковий рахунок у матчі з Україною – 2:0