Фокс стала олімпійською чемпіонкою 2024 року з гребного слалому на каяках

Австралійка виграла єдиний індивідуальний титул у слаломі, якого в неї ще не було

Австралійська спортсменка Джессіка Фокс стала олімпійською чемпіонкою 2024 року з гребного слалому на каяках.

Фінальний спуск Фокс пройшла чисто і випередила Клаудію Зволінську з Польщі, яка стала другою, майже на дві секунди. Третє місце посіла Кімберлі Вудс із Великобританії, яка програла Фокс майже три секунди.

Олімпійська чемпіонка 2020 Рікарда Функ пройшла повз 20 воріт і це відкинуло німецьку спортсменку на підсумкове 11-те місце.

Таким чином, Джессіка Фокс виграла єдиний індивідуальний титул у слаломі, якого вона ще не мала. Раніше на каяку вона чотири рази ставала чемпіонкою світу серед дорослих і в категорії U23, а також була дворазовою чемпіонкою світу серед юніорів. А Олімпійські ігри до сьогодні Фокс вигравала лише на каное, на якому вона також багаторазова чемпіонка світу у всіх вікових категоріях.