Українські спортсмени відібралися у 6 фіналів ОІ у спортивній гімнастиці

Олег Верняєв та Ілля Ковтун пробилися до фіналу в індивідуальному багатоборстві

На Олімпійських іграх 2024 завершилася кваліфікація у чоловіків в змаганнях зі спортивної гімнастики.

До фіналу особистого багатоборства пройшли 24 гімнасти, а на окремих снарядах будуть змагатися по 8 найкращих спортсменів.

Гімнасти збірної України вийшли до командного фіналу, а також до 5 медальних стартів в особистих дисциплінах.

У командному відборі синьо-жовті фінішували на 4-й позиції у кваліфікації. Фінал за участі 8 команд відбудеться 29 липня.

До особистого багатоборства відібралися: 7. Олег Верняєв (84.631), 11. Ілля Ковтун (83.163).

Також на Верняєва та Ковтуна очікують по два фінали на окремих снарядах. Обидва вийшли до фіналу у вправах на паралельних брусах, Олег ще змагатиметься за медалі у вправах на коні, а Ілля - у вільних вправах.

Подвійний фінал очікує на українців і в опорному стрибку: лідером у відборі став Назар Чепурний, а четверте місце посів Ігор Радівілов.