Збірна завершила свої літні збори перемогою у контрольному матчі

Обіграно було Естонію з рахунком 88:79

Баскетбольна збірна України перемогою у контрольному матч з Естонією, завершила свій літній збір.

В цілому на майданчику точилась рівна боротьба. Першу чверть завдяки триочковому в кінці виграла Україна 21:18, в другій десятихвилинці наші хлопці теж більшість часу були попереду і на велику перерву пішли за переваги +4 - 42:38.

В третій чверті вже збірна Естонії володіла ініціативою, вела +5, але наші хлопці все ж зрівняли рахунок перед перервою - 63:63. До середини останньої десятихвилинки обидві команди по черзі виходили вперед, поки Іссуф Санон не набрав 13 очок поспіль і забезпечив Україні +11 за три хвилини до кінця. Цю перевагу українці не втратили - 88:79.

Відзначимо в цьому матчі лише 9 втрат українців та 10 реалізованих дальніх (у Естонії - 3), в тому числі 3/3 у Кобзистого, 2/2 у Шунделя та 2/3 у Санона. При цьому збірна Естонії виграла підбирання 44 на 35, а ще естонці виконували багато штрафних - на 12 більше за українців.

Найрезультативнішими у України стали Іссуф Санон з 17 очками та Олександр Кобзистий з 15 (всі набрав у першій половині).

Обидві збірні грали резервними складами із залученням деяких гравців основної обойми.

Загалом цього літа команда Віталія Степановського виграла 7 з 9 матчів (6/8 на турнірі в Тайвані), а тренери отримали достатньої інформації, переглянувши найближчий резерв.

Контрольний матч. Чоловіки

Рига, Латвія

Україна - Естонія 88:79 (21:18, 21:20, 21:25, 25:16)

Україна: Шундель 10, Крутоус 5, Конєв 1 + 7 підбирань, Антипов 6, Новицький 9 - старт; Санон 17, Кобзистий 15 + 5 підбирань, Сидоров 13, Соловйов 7, Петров 5, Козак 0

Олексій Тіньков Джерело: Федерація баскетболу України (ФБУ)