Попередження: Степаненко, 40, Бондаренко, 64

«Динамо» З: Невістич - Теофіль-Катрін, Ммае, П'єр-Габріель, Рістовські - Адемі, Мішич - П'яца, Рог, Годжа - Петкович.

«Шахтар»: Різник - Азарові, Матвієнко, Бондар, Конопля - Степаненко (Педріньйо да Сілва, 46) - Кевін, Судаков, Бондаренко, Зубков - Траоре (Егіналду, 76).

Запасні: Баглай, Грам, Фарина, Лацабідзе, Глущенко.

27 липня о 21:55 Олександр Снітко
90'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через три хвилини.

90'

Егіналду штовхнув м'яч двічі повз суперників на вході до лівого флангу штрафного й його таки збили.

27 липня о 21:54 Олександр Снітко
89'

ШТАНГА! Качавенда в центрі штрафного зачепився за передачу з правого флангу в боротьбі проти Бондаря, після чого низом бив у лівий кут, але влучив у каркас воріт.

27 липня о 21:52 Олександр Снітко
88'

Бондар на поганому газон послизнувся на правому фланзі атаки й зачепив суперника ногою.

27 липня о 21:51 Олександр Снітко
86'

Пас Судакова на хід Коноплі до правого флангу штрафного перехопили.

27 липня о 21:47 Олександр Снітко
83'

Гол. Петкович знову пробив у центр воріт із пенальті.

27 липня о 21:46 Олександр Снітко
81'

ПЕНАЛЬТІ! Петковича фолом збив Бондар на лівому фланзі штрафного в момент передачі П'яци з глибини.

27 липня о 21:41 Олександр Снітко
77'

Простріл Педріньйо з лівого флангу штрафного блокували на кутовий.

27 липня о 21:40 Олександр Снітко
76'

Егіналду гратиме замість Траоре.

27 липня о 21:39 Олександр Снітко
74'

Спокійно відбивається Шахтар від повільних атак суперників.

27 липня о 21:38 Олександр Снітко
72'

Була перерва на водопій у команд.

27 липня о 21:34 Олександр Снітко
70'

Мішич підкатом без фолу не випустив Кевіна до контратаки через лівий фланг.

27 липня о 21:32 Олександр Снітко
68'

Годжа не встиг за передачею на хід до лівого флангу атаки.

27 липня о 21:30 Олександр Снітко
66'

Гол. Петкович із пенальті пробив у центр воріт.

27 липня о 21:29 Олександр Снітко
64'

ПЕНАЛЬТІ! Бондаренко рукою блокував у центрі штрафного удар Петковича з передачі з лівого флангу.

27 липня о 21:27 Олександр Снітко
61'

Закручений удар із лівого флангу штрафного від П'єр-Габріеля через рикошет від Коноплі полетів на кутовий.

27 липня о 21:25 Олександр Снітко
59'

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Різкий пас із центрального кола полетів до лівого флангу штрафного від Судакова на Кевіна, той перекинув воротаря й добив м'яч у порожні ворота.

27 липня о 21:23 Олександр Снітко
58'

Фол Бондаря в центрі поля проти Рога.

27 липня о 21:21 Олександр Снітко
56'

Продовжує тримати м'яч на чужій половині Шахтар.

27 липня о 21:20 Олександр Снітко
54'

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛ! Траоре отримав передачу Кевіна з лівого флангу в центрі штрафного, розвернув поблизу на Коноплю, той продовжив праворуч на Бондаренка, а партнер поклав дальній обвідний удар під ліву стійку.

27 липня о 21:17 Олександр Снітко
51'

Фол Судакова ліворуч у захисті.

27 липня о 21:14 Олександр Снітко
49'

Траоре в офсайді під час скидання Судакова з правого флангу атаки.

27 липня о 21:13 Олександр Снітко
47'

Педріньйо грає в другому таймі. Замість Степаненка.

27 липня о 21:11 Олександр Снітко
47'

Бондаренко без фолу на лівому фланзі штрафного завалився на газон.

27 липня о 21:10 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 липня о 20:51 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

27 липня о 20:50 Олександр Снітко
44'

Простріл Азарові з лівого флангу блокував на кутовий Рістовські.

27 липня о 20:47 Олександр Снітко
42'

МОМЕНТ! Петкович із штрафного в пів колі перед чужими володіннями бив у воротарський лівий кут, але Різник парирував на кутовий.

27 липня о 20:45 Олександр Снітко
40'

Петкович проривався до центру штрафного, після помилки Степаненка, але той його наздогнав із фолом.

27 липня о 20:44 Олександр Снітко
38'

Тримає м'яч Шахтар на чужій половині.

27 липня о 20:40 Олександр Снітко
35'

Пас із глибини лівого флангу від Судакова на Зубкова в центрі штрафного перехопив воротар.

27 липня о 20:38 Олександр Снітко
33'

МОМЕНТ! Зубков через стінку із Судаковим зайшов до правого флангу штрафного, після чого крутив у дальній кут, але спрямував м'яч над воротами.

27 липня о 20:35 Олександр Снітко
30'

МОМЕНТ! Судаков із пів кола перед штрафним на виконання бив низом у лівий кут, але воротар парирував.

27 липня о 20:33 Олександр Снітко
27'

МОМЕНТ! Годжа з лівого флангу штрафного прострілив на ближню, Різник парирував, але відскок миттєво завершував Петкович, проте поцілив знову у воротаря.

27 липня о 20:32 Олександр Снітко
26'

Шахтар намагається пресингувати на чужій половині.

27 липня о 20:30 Олександр Снітко
24'

МОМЕНТ! Траоре отримав передачу на хід до лівого флангу штрафного, після чого покотив у центр на Судакова, захисники мали перехопити, але наварили, після чого Георгій із відскоку пробив у дальній кут, але воротар витягнув.

27 липня о 20:27 Олександр Снітко
22'

МОМЕНТ! Бондаренко з лівого флангу зіграв у центр штрафного на Траоре, той прибрав захисника, після чого пробив точно в центр воріт у голкіпера.

27 липня о 20:26 Олександр Снітко
20'

Азарові не наздогнав передачу на хід до лівого флангу атаки.

27 липня о 20:24 Олександр Снітко
18'

Ммае в центрі поля сфолив проти Траоре.

27 липня о 20:22 Олександр Снітко
16'

Чергове падіння від Степаненка на газон.

27 липня о 20:20 Олександр Снітко
14'

Рістовські на правому фланзі не наздогнав передачу Петковича з центральної зони.

27 липня о 20:18 Олександр Снітко
12'

Офсайд у Зубкова під час передачі Коноплі правим флангом атаки.

27 липня о 20:16 Олександр Снітко
10'

Пошкодження голови в Степаненка під час зіткнення на правому фланзі оборони.

27 липня о 20:12 Олександр Снітко
7'

МОМЕНТ! П'яца отримав закидання з глибини в зоні перед штрафним, пішов праворуч, після чого перекинув Різника та ворота.

27 липня о 20:10 Олександр Снітко
5'

Годжа випустив м'яч за лицьову під час просування до лівого флангу штрафного.

27 липня о 20:09 Олександр Снітко
3'

Донеччани виходять із-під пресингу через довгі передачі.

27 липня о 20:07 Олександр Снітко
1'

Шахтар атакує на перших хвилинах.

27 липня о 20:06 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

27 липня о 19:06 Олександр Снітко

У суботу, 27-го липня, відбудеться товариський поєдинок, у якому змагатимуться загребське «Динамо» і донецький «Шахтар». Матч відбудеться в Загребі (Хорватія), на полі стадіону «Максимір», початок о 20:00.

Чинні чемпіони України завершують підготовку до нового сезону. І поки основні конкуренти розминаються на єврокубках, «Шахтар» все ще грає в контрольних матчах. Проти одного з найсильніших клубів Хорватії їх буде одразу два за два календарні дні, і перший команда Маріно Пушича вже встигла програти напередодні (0:1). Але там був резервний склад, а тепер «гірники» зіграють основним.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» З - «Шахтар».