Ліга конференцій. Демченко програв з Динамо Батумі, автогол Віди за АЕК

Український хавбек Сергій Вакуленко був вилучений у гостьовому матчі Пюніка

Увечері 24 липня у п'яти парах відбулися перші матчі 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій 2024/25.

Команда Динамо Батумі під керівництвом українського тренера Андрія Демченка сенсаційно вдома поступилася чорногорському клубу Дечич (0:2).

Кумедно розвивалися події у матчі між командами АЕК Афіни з Греції та Інтер Ескальдес із Андорри (4:3). Господарі поля вели з рахунком 4:0, але гості несподівано за останні 25 хвилин матчу забили три голи. При цьому на 65-й хвилині голом у ворота відзначився хорватський захисник Домагой Віда, екс-гравець київського Динамо.

Український хавбек Сергій Вакуленко був вилучений на 60-й хвилині в гостьовому матчі вірменського Пюніка проти Струги з Північної Македонії (1:2).

У парах, що залишилися, перші поєдинки Q2 пройдуть увечері 25 липня, а зустрічі у відповідь заплановані на 1 серпня.

Команда житомирського «Полісся» у Любляні дебютує в єврокубках. 25 липня «Полісся» зіграє зі словенською «Олімпією».

Ліга конференцій 2024/25

2-й раунд кваліфікації (Q2). Перші матчі, 24 липня

Струга (Північна Македонія) - Пюнік Єреван (Вірменія) - 2:1

Голи: Ібраїмі, 8 (пен), Спіровськи, 73 - Віллела, 23 (пен)

Рига (Латвія) - Шльонськ Вроцлав (Польща) - 1:0

Гол: Ньянг, 7

Динамо Батумі (Грузія) - Дечич (Чорногорія) - 0:2

Голи: Цамай, 62, 66

АЕК Афіни (Греція) - Інтер Ескальдес (Андорра) - 4:3

Голи: Любичич, 6, Леві Гарсія, 20, Гачинович, 31, Мікуді, 53 - Віда, 65 (автогол), Саша, 78 (пен), Мартінес Віті, 83

Кліфтонвілл (Північна Ірландія) - Ауда (Латвія) - 1:2

Голи: Конлен, 39 - Огуннії, 32, Тайво, 76