Колос і Верес розійшлися миром у другому спарингу ігрового дня

Команди УПЛ провели між собою два товариські матчі – у Бучі та Ковалівці

У другому контрольному поєдинку ігрового дня «Колос» та «Верес» зіграли у Ковалівці внічию 1:1.

Гості відкрили рахунок на 23-й хвилині. Роман Гончаренко, який провів два сезони в Колосі та повернувся у Верес, ударом зі штрафного влучив у стійку, від якої м'яч влетів у сітку воріт Валентина Гороха (1:0).

Перед перервою гравці Колоса заробили пенальті, який чітко реалізував Павло Оріховський. У другому таймі голів команди не забивали, тож гра завершилася зі статус-кво (1:1).

Раніше у першому контрольному поєдинку ігрового дня (іншими складами) Колос у Бучі здолав Верес з рахунком 3:0.

Товариський матч 2

Ковалівка (Київська обл.), стадіон Колос, 21 липня

18:00. Колос (Ковалівка) - Верес (Рівне) - 1:1 (1:1)

Голи: Павло Оріховський, 43 (пен.) - Р. Гончаренко (23)

Колос: Горох (Мисак, 46), Бурда, Бондаренко, Лучкевич, Цуріков, Демченко, Оріховський, Криворучко, Дієго, Алефіренко, Паулаускас. Головний тренер: Олександр Поздєєв

Верес: Кожухар, Морозко, Мельник, Гончаренко, Сміян, Яго, Кучеров, В.Шарай, Дахновський, Степанюк, Мрвальєвич. В.о. головного тренера: Олег Шандрук.

Арбітр: Юрій Іванов (Донецька обл.). Асистенти: Володимир Коротін (Черкаси), Дмитро Оганесян (Луганськ).