Кривбас розписав нічию з клубом із ОАЕ. Забив Приходько

Криворізький клуб провів черговий товариський матч на зборах в Словенії

У передостанньому контрольному матчі на словенських зборах «Кривбас» зустрівся з середняком елітного дивізіону чемпіонату ОАЕ - «Аль-Батаї».

В цілому червоно-білі володіли ігровою та територіальною перевагою, але забити довгий час не вдавалось. Свої моменти мав і суперник, який ближче до середини тайму вирівняв гру. Декілька разів реально врятував «Кривбас» від неприємностей Кліщук. В кінцівці тайму після флангової подачі міг забивати Прінс, але пробив вище воріт.

Після перерви перевага червоно-білих стала ще більшою. Але першим пощастило забити «Аль-Батаї». Подача з кутового - Рафаель вистрибнув вище за всіх - 0:1. Українська команда провела багато гострих атак у відповідь, але реалізувала тільки одну з них. Після кутового Приходько завдав точного удару головою у ближній кут - 1:1.

До кінця спарингу гра йшла на одній половині поля, але вирвати перемогу сьогодні не вдалось - 1:1.