МАТКЕВИЧ: «Я вважаю, що ми не поступилися у цій боротьбі»

Півзахисник збірної України U-19 прокоментував нічию з Норвегією у матчі групового етапу Євро-2024

Півзахисник збірної України U-19 Андрій Маткевич прокоментував нічию з Норвегією у 2-му турі групового етапу Євро-2024.

«Гра була дуже важкою за інтенсивністю, дійсно важко. Норвегія - хороша команда, дуже бойова. Вони грали у силовий футбол, було багато боротьби. Але я вважаю, що ми не поступилися у цій боротьбі. Ми показували свій футбол.

У першому таймі було трохи важче, бо вони були свіжі. Потім, у другому таймі, ми зібралися ще більше. Вони вже трохи втомилися, і у нас було набагато більше моментів».

18 червня збірна України U-19 провела другий матч фінального турніру Євро-2024 U-19 проти Норвегії. Матч закінчився з рахунком 0:0.