Чорноморець у домашньому спарингу обіграв ФСК Маріуполь

Одеська команда здобула перемогу над суперником з рахунком 2:1

Одеський Чорноморець у домашньому спарингу обіграв ФСК Маріуполь з рахунком 2:1.

Гра пройшла в хорошому темпі з огляду на спекотну погоду. У першому таймі моряки використали один свій момент. Штогрін влучно пробив головою (1:0).

Майже відразу після перерви Присяжнюк успішно реалізував вихід віч на віч з голкіпером гостей (2:0).

На 60-й хвилині Чорноморець повністю змінив склад, гра вирівнялася. В кінці зустрічі арбітр призначив пенальті у ворота одеської команди, і Мнишенко розмочив рахунок (1:2).

Товариський матч

19 липня 2024 року. Совіньон (Одеса). Стадіон НТБ «Чорноморець». 35 градусів.

18:30. Чорноморець Одеса - ФСК Маріуполь - 2:1 (1:0)

Голи: Штогрін, 30, Присяжнюк, 48 - Мнишенко, 87 (пен)

Чорноморець: 1 Рудько, 5 перегляд, 6 перегляд, 3 Єрмаков, 2 Бутко, 27 Васильєв, 8 Шпорн, 10 Присяжнюк, 7 перегляд, 77 Штогрін (капітан), 9 перегляд. На 60-й хвилині на заміну вийшли: 71 Вічний, 33 Пшеничнюк та 9 гравців на перегляді.

Головний тренер - Олександр Бабич.

ФСК Маріуполь: 23 Караващенко, 5 Тєрєхов, 38 Шушко, 29 Фатєєв, 20 Харжевський, 99 Задоя, 8 Мельниченко, Байдал, 98 І. Зубков, 88 Савін, Петренко.

Запас: Кравцов, Жовтенко, Малакі, Пуди, Мочевінський, М. Зубков, Булгаков, Пентелейчук, Мнишенко.

Головний тренер - Олег Краснопьоров.

Арбітри: Максим Козиряцький (Запоріжжя), Олександр Павлінов (Одеса), Станіслав Марулін (Нова Каховка)

Микола Степанюк Джерело: ФК Чорноморець