ВІДЕО. Україна U-23 вирушила до Ліону на матч ОІ-2024 проти Іраку U-23

Спаринг синьо-жовтих проти команди Парагваю завершився внічию – 2:2

Збірна України U-23 вирушила до Ліону на матч Олімпійських ігор 2024 проти Іраку U-23, який відбудеться 24 липня.

18 липня збірна України U-23, готуючись до Ігор-2024 у Франції, провела другий товариський поєдинок - із командою Парагваю. Матч відбувся у французькому місті Ажетмо на стадіоні «Алан Лансамен».

Спаринг переможця не виявив - 2:2. Рахунок на 31-й хвилині відкрив Максим Хлань після передачі Миколи Михайленка. Наприкінці першого тайму й на початку другої половини гри Кирило Фесюн парирував два пенальті. Під завісу подвоїв перевагу синьо-жовтих Олег Федор, якому асистував Олег Очеретько. Однак останніх хвилинах українська команда пропустила двічі та втратила перемогу (2:2).

19 липня в першій половині дня у гравців збірної України U-23 були відновлювальні процедури, а по обіді синьо-жовті вирушили до Ліона. Там до команди приєднається Арсеній Батагов, і колектив розпочне безпосередню підготовку до стартового матчу ОІ-2024 - з Іраком.

Микола Степанюк Джерело: Українська асоціація футболу (УАФ)