Україна U-23 втратила перемогу у матчі з Парагваєм, Фесюн відбив 2 пенальті

Команда провела результативний спаринг

Збірна України U-23 у рамках підготовки до Олімпійських Ігор провела контрольний матч з Парагваєм U-23. Зустріч завершилась з рахунком 2:2. При цьому наприкінці зустрічі команда Руслана Ротаня вела 2:0, але втратила перемогу.

Голи забили хавбеки Максим Хлань та Олег Федор. Добре себе показав новий воротар «Шахтаря» Кіріл Фесюн, який відбив по пенальті у першому та другому таймах.

Далі Україна U-23 готуватиметься до старту групового етапу Олімпіади, де зіграє проти Іраку (24 липня), Марокко (27) та Аргентини (30).

Контрольний матч

Україна U-23 - Парагвай U-23 2:2
Голи: Хлань (31), Федор (83) - Парзаюк (86), Марсело Фернандес (89)

Україна (U-23): Фесюн, Мартинюк (Сич, 76), Таловєров (Павлюк, 67), Салюк, Крупський, Рубчинський (Сігеєв, 76), Михайленко, Криськів (Федор, 63), Хлань (Велетень, 76), Брагару (Очеретько, 63), Сікан (Краснопір, 63)

На 40-й хвилині Марсело Перес та на 51-й хвилині Марсело Фернандес не реалізували пенальті