Два голи за дві хвилини. Кривбас на зборі обіграв загребське Динамо

Команда готується до нового сезону у Словенії

Кривбас на зборі у Словенії провів четвертий контрольний матч, а суперником був найтитулованіший хорватський клуб - Динамо Загреб.

Команда Юрія Вернидуба виграла з рахунком 2:0 завдяки голам Прінса Аду та Єгора Твердохліба, які оформили по м'ячу протягом двох хвилин першого тайму.

Далі Кривбас зіграє проти команди з ОАЕ Аль-Батаї.

«Динамо» (Загреб, Хорватія) - «Кривбас» (Кривий Ріг, Україна) - 0:2
Голи: Прінс Аду (Артур Микитишин), 17 (0:1). Єгор Твердохліб, 19 (0:2).

«Динамо» (Загреб) (стартовий склад): Даніель Загорац, Рауль Торренте, Аріян Адемі (к), Бруно Петкович, Мартін Батуріна, Марко Пʼяца, Стефан Рістовскі, Петар Сучич, Йосіп Мішич, Кевін Теофіль-Катрін, Мауро Перковіч

«Кривбас» (Кривий Ріг): Андрій Кліщук (Володимир Маханьков, 61; Богдан Хома, 90) - Рафаель Бандейра (Андрій Понєдєльнік, 61), Олександр Драмбаєв (Бакарі Конате, 61), Тимур Стецьков (Дмитро Семенов, 61; Володимир Вілівальд, 90), Іван Дібанго (Ігор Снурніцин, 61) - Денис Кузик (Жан По, 61), Артур Микитишин (Даніель Соса, 61; Оче Очовечі, 103), Максим Луньов (Дмитро Хомченовський, 61; Хрвоє Іліч, 90), Юрій Вакулко (Джихад Бізімана, 61), Єгор Твердохліб (Маттео Аморозо, 61; Клім Приходько, 90) - Прінс Аду (Олег Кожушко, 61)