Збірна України з пляжного футболу з перемоги почала Євролігу в Дивізіоні B

Українці розгромили команду Лівану з рахунком 6:1

Чоловіча збірна України з пляжного футболу 17 липня в Батумі стартувала в розіграші Євроліги-2024 у дивізіоні В поєдинком з командою Лівану.

Підопічні Миколи Костенка здобули впевнену перемогу - тричі забили вже в першому періоді, згодом закріпили свою перевагу та дозволили супернику оформити гол престижу в третьому періоді. У підсумку - 6:1 на користь синьо-жовтих.

Українці після першого туру очолили таблицю в групі В. Далі на них чекають поєдинки з двома іншими представниками Азії - Саудівською Аравією та ОАЕ.

На суботу, 20 липня, заплановані півфінальні матчі, куди вийдуть перші дві команди з кожної групи (в іншій виступають Грузія, Латвія та Угорщина). А в неділю, 21 липня, пройдуть фінал та матчі за підсумкові місця.