Великий голепад. Чернігів обіграв ФСК Маріуполь у результативному спарингу

У товариському матчі було забито 7 м'ячів

Готуючись до нового сезону, ФК Чернігів переміг ФСК Маріуполь у черговому спарингу з рахунком 5:2.

Вже на 5-й хвилині матчу Дмитро Мироненко вивів «тигрів» вперед, однак незабаром суперник відновив рівновагу. Середина та кінцівка першого тайму залишилася за чернігівцями - спочатку Максим Сердюк забив другий мʼяч, а автогол після прострілу Павла Федосова забезпечив Чернігову комфортну перевагу на другу половину гри.

Після перерви Федосов забив четвертий гол. Господарі зуміли відіграти один мʼяч, але останнє слово було за командою з Чернігова - Нікіта Посмашний після кутового встановив підсумковий рахунок (5:2).

Товариський матч. 14 липня, Бориспіль

11:00. ФСК Маріуполь - Чернігів - 2:5

Голи: Фатєєв, 9, Мнишенко, 79 - Мироненко, 7, Сердюк, 24, автогол, 34, Федосов, 52, Посмашний, 82