Оболонь вдома програла Епіцентру в товариському матчі

Господарі забили два м'ячі, але що гості відповіли 4 влучними ударами

У черговому контрольному матчі під час підготовки до нового сезону УПЛ Оболонь на своїй базі приймала Епіцентр.

Старт поединку виявився вдалим для гостей. Спочатку на 2-й хвилині неточною передачею Назарія Федорівського скористався плеймейкер Епіцентра Андрій Беженар і вразив порожні ворота. Через чотири хвилини простріл з лівого флангу форварда гостей Данила Кравчука невдало зрізав у власні ворота Владислав Приймак.

В середині першого тайму оболонці змогли вирівняти результат. На 26-й хвилині Олександр Осман прострілив на Ростислава Тарануху, і форвард оболонців переграв з близької відстані Чернобая. На 31-й хвилині Василь Курко після подачі кутового і скидки Приймака зрівняв рахунок (2:2).

Під кінець тайм Епіцентру вдалися дві разючи атаки. На 38-й хвилині Іван Бендера скористався передачею екс-гравця Оболоні Євгена Запорожця і переграв Рибку. Схожи гол забив на останній хвилині першого тайму також Данило Кравчук (4:2).

Друга половина гри завершилася без голів, не дивлячись на те, що хороші моменти у Оболоні мали Лях та Вітенчук, а у Епіцентра Миронюк та Беженар.

Товариський матч

14 липня. Буча. УТБ ФК Оболонь

18:00. Оболонь Київ - Епіцентр Кам'янець-Подільський - 2:4 (2:4)

Голи: Тарануха, 26, Курко, 31 - Беженар, 2, Кравчук, 6, 45+1, Бендера, 38

Оболонь (1-й тайм): Федорівський (Рибка 31), Осман, Приймак, Курко, Лук'янчук, Черненко, Косовський, Теслюк, Груша, Слободян, Тарануха.

Оболонь (2-й тайм): Рибка (Марченко 61), Грисьо, Карась, Дубко, Суханов, Бичек, Вітенчук, Мороз, Мединський, Вишневський, Теслюк (Лях 64).

Епіцентр: Чернобай, Жмуйда, Мороз, Григоращук, Кристін С., Ліповуз, Беженар, Запорожець, Бендера, Проців, Кравчук.

На заміну виходили: Жмурко, Кристін В., Полюлях, Равлик, Павлученко, Миронюк, Ляшенко.