Чемпіонат Європи U-19. Груповий етап. Група A. 1-й тур.

Північна Ірландія U-19 - Україна U-19 - 0:0

Попередження: Маккалліон, 32, Тріккетт, 60, Макклур, 61

Північна Ірландія U-19: Чарльз - Леннон, Маккалліон (Гудман, 46), Бріггс - Томпсон (Гемілтон, 90+2), Макклур, Тріккетт (Д. Догерті,64), Барр - Гленфельд, Грем (Еванс, 63), Моррісон (Е. Догерті, 76).

Україна U-19: Крапивцов - Огарков (Дрозд, 87), Михавко, Мельниченко, Гусєв - Ващенко (Обіная, 87) - Маткевич (Шевченко, 87), Цуканов, Гаджиєв, Синчук - Богданов (Тутєров, 72).

Арбітр: Лука Білбія (Боснія і Герцеговина).

Стадіон: «Інвер Парк» (Ларн, Північна Ірландія).

15 липня о 22:54 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90' +3

МОМЕНТ! Удар здалеку з центральної зони від Дрозда під лівою стійкою витягнув воротар.

15 липня о 22:51 Олександр Снітко
90' +2

Гемілтон гратиме замість Томпсона.

15 липня о 22:49 Олександр Снітко
90'

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

90'

МОМЕНТ! Закручений удар здалеку з лівого флангу від Тутєрова під праву стійку на кутовий парирував воротар.

15 липня о 22:47 Олександр Снітко
87'

Замість Огаркова вийшов Дрозд.

15 липня о 22:46 Олександр Снітко
87'

Замість Ващенка вийшов Обіная.

87'

Шевченко вийшов замість Маткевича.

15 липня о 22:44 Олександр Снітко
84'

Ващенко отримав пошкодження на нашій половині поля.

15 липня о 22:41 Олександр Снітко
80'

У центрі поля ведуть боротьбу обидві команди.

15 липня о 22:35 Олександр Снітко
76'

Ейдан ​Догерті дограватиме замість Моррісона.

15 липня о 22:32 Олександр Снітко
73'

МОМЕНТ! Синчук отримав передачу до правого флангу штрафного від Тутєрова, після чого бив під дальню стійку, але Чарльз витягнув на кутовий.

15 липня о 22:31 Олександр Снітко
72'

Богданова поміняли на Тутєрова.

15 липня о 22:28 Олександр Снітко
67'

Узагалі немає атак від суперників, а в нас немає моментів.

15 липня о 22:23 Олександр Снітко
64'

Замість Тріккетта гратиме Джек Догерті.

15 липня о 22:22 Олександр Снітко
63'

Грема замінили на Еванса.

15 липня о 22:20 Олександр Снітко
61'

Макклур у підкаті не встиг до м'яча перед власним штрафним і збив Синчука.

15 липня о 22:19 Олександр Снітко
60'

Тріккетт руками зупинив Цуканова на правому фланзі оборони.

15 липня о 22:16 Олександр Снітко
57'

Маткевич опинився в офсайді під час передачі на лівий фланг атаки.

15 липня о 22:15 Олександр Снітко
55'

Низька інтенсивність атак від України, навіть за умови наявності м'яча в ногах.

15 липня о 22:10 Олександр Снітко
52'

Гусєв із правого флангу штрафного прострілив на дальню, де нікого не було.

15 липня о 22:08 Олександр Снітко
49'

Тріккетта збив на лівому фланзі атаки Маткевич.

15 липня о 22:07 Олександр Снітко
47'

Продовжуємо тримати м'яч на чужій половині.

15 липня о 22:04 Олександр Снітко
46'

Маккалліона поміняли на Гудмана.

15 липня о 22:03 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

15 липня о 21:49 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +2

МОМЕНТ! Крапивцов у центрі штрафного вискочив блокувати удар Грема на завершення передачі Барра.

15 липня о 21:46 Олександр Снітко
45'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

43'

Ні до чого контроль м'яча від наших не призводить.

15 липня о 21:41 Олександр Снітко
40'

Маткевич пройшов лівим флангом атаки, зіграв до штрафного на Богданова, а той заробив кутовий.

15 липня о 21:38 Олександр Снітко
37'

Україна контролює м'яч на власній половині.

15 липня о 21:35 Олександр Снітко
34'

Маткевич пробив із штрафного в стінку, а потім у неї ж і добив відскок.

15 липня о 21:33 Олександр Снітко
32'

Маккалліон кинув через стегно Богданова перед власним штрафним.

15 липня о 21:31 Олександр Снітко
30'

МОМЕНТ! Передачу з правого флангу від Синчука Богданов у дотик перевів у ближній кут, який закривав воротар.

15 липня о 21:29 Олександр Снітко
28'

Маткевич не впорався з виконанням подачі з лівого флангу.

15 липня о 21:26 Олександр Снітко
25'

МОМЕНТ! Гаджиєв прочитав передачу на правому фланзі чужої половини, після чого підійшов до штрафного й пробив до рук воротаря.

15 липня о 21:25 Олександр Снітко
23'

Томпсон на лівому фланзі оборони влетів у боротьбі в повітрі в Гусєва.

15 липня о 21:22 Олександр Снітко
21'

Гленфельда праворуч у захисті збив Ващенко дрібним фолом.

15 липня о 21:19 Олександр Снітко
18'

Богданов підставився під удар Ващенка з відскоку в пів колі перед штрафним.

15 липня о 21:17 Олександр Снітко
16'

Господарі постійно намагаються нав'язати нам боротьбу в центрі поля.

15 липня о 21:15 Олександр Снітко
14'

Подачу з правого флангу Маткевич у центрі штрафного завершував у дотик, але не влучив як слід по м'ячу.

15 липня о 21:14 Олександр Снітко
13'

Синчук перелетів через ноги Леннона на правому фланзі атаки.

15 липня о 21:13 Олександр Снітко
11'

МОМЕНТ! Спроба Гленфельда замкнути скидання подачі штрафного з правого флангу на ближній стійці завершилось фолом проти воротаря.

15 липня о 21:11 Олександр Снітко
9'

Моррісона ліворуч у захисті збив Огарков.

15 липня о 21:08 Олександр Снітко
7'

Випробовуємо власний контроль на чужій половині.

15 липня о 21:06 Олександр Снітко
5'

Барр та Огарков зіткнулись головами на лівому фланзі нашої атаки.

15 липня о 21:04 Олександр Снітко
3'

Суперники нав'язують боротьбу в центрі поля.

15 липня о 21:02 Олександр Снітко
1'

Контроль м'яча від України на старті зустрічі.

15 липня о 21:01 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

15 липня о 19:55 Олександр Снітко

У понеділок, 15-го липня, відбудеться поєдинок 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи U-19 у рамках групи A, в якому змагатимуться Північна Ірландія та Україна. Матч пройде в Ларні (Північна Ірландія), на полі стадіону «Інвер Парк», початок о 21:00.

Закінчилося одне Євро - починається наступне. Цього разу - знову молодіжне, але вже в категорії U-19. І на ньому також присутня Україна. Ми потрапили до групи з Італією, Норвегією та господарями, Північною Ірландією, тому буде дуже непросто. Але квартетів у фінальній частині всього два, тому вже за тиждень груповий етап буде завершено. Розганятися у команди Дмитра Михайленка часу немає, але склад у нас дуже багатообіцяючий.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Північна Ірландія U-19 - Україна U-19.