Спершу Сімон відбив удар впритул, а тоді Ольмо виніс м'яч з лінії своїх воріт.

Тоні замість Фодена, Меріно замість Ямала.

14 липня о 23:47 Сергій Рип'юк
86'

ГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Все просто - Кукурелья прострілив зліва і Оярсабаль з лінії воротарського в падінні розстріляв ворота!

14 липня о 23:45 Сергій Рип'юк
85'

Пікфорд виходить і спокійно забирає м'яч після навісу.

14 липня о 23:42 Сергій Рип'юк
83'

Заміна в Іспанії.

Начо замість Ле Нормана.

82'

Момент!

Ямала вивели на ударну позицію перед воротарем і Пікфорд виграв дуель!

14 липня о 23:41 Сергій Рип'юк
80'

Команди точно не ризикуватимуть. Чекаємо серію пенальті?

14 липня о 23:36 Сергій Рип'юк
76'

Ну що, буде камбек Англії?

14 липня о 23:34 Сергій Рип'юк
73'

ГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Сака протягнув м'ґч, віддав в центр Беллінгему, той скинув назад на Палмера і той влучив у лівий нижній кут з лінії штрафного.

14 липня о 23:32 Сергій Рип'юк
72'

Оярсабаль з гострого кута зліва влучив у руки Пікфорду.

14 липня о 23:30 Сергій Рип'юк
70'

Заміна в Англії

Палмер поміняв Майну.

14 липня о 23:29 Сергій Рип'юк
68'

Небезпечно!

Дальній удар Руїса пролетів вище!

14 липня о 23:27 Сергій Рип'юк
68'

Оярсабаль поміняв Морату.

14 липня о 23:26 Сергій Рип'юк
66'

МОМЕНТ!

Ольмо вивів Ямала на ворота, той розібрався з Шоу і бив у дальній кут - воротар.

14 липня о 23:23 Сергій Рип'юк
63'

МОМЕНТ!

Беллінгем красиво розвернувся перед штраіфним Іспанії та сильно пробив поруч з лівою штангою!

14 липня о 23:21 Сергій Рип'юк
61'

Заміна в Англії.

Непереконливий Кейн пішов з поля, замість нього Воткінс.

14 липня о 23:19 Сергій Рип'юк
60'

Простріл Фодена справа вийшов дуже слабким.

14 липня о 23:17 Сергій Рип'юк
55'

Момент!

Спершу Мората вискочив на ворота і не пробив достатньо сильно мимо кіпера, а другим темпом Вільямс опинився перед штрафним і сильно пробив у нижній лівий кут і не влучив зовсім трохи!

14 липня о 23:15 Сергій Рип'юк
55'

Гехі вкотре в матчі блокує удар, цього разу Морати.

14 липня о 23:13 Сергій Рип'юк
53'

Стоунз не встигав і допомагав собі руками.

14 липня о 23:11 Сергій Рип'юк
51'

Англія побігла вперед, поки використовує без успіху банальні навіси.

14 липня о 23:09 Сергій Рип'юк
49'

Момент!

Ольмо опинився на тій же позиції, що й Вільямс, але пробив повз правий нижній кут!

14 липня о 23:08 Сергій Рип'юк
47'

ГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Карвахаль справа віддав шведою на Ямала, той перевів в штрафному наліво і Вільямс чітко пробив низом метрів з 12 в правий нижній кут!

14 липня о 23:07 Сергій Рип'юк
46'

Заміна в Іспанії

Родрі травмувався, замість нього Субіменді.

14 липня о 22:46 Сергій Рип'юк
45'

Ніко Вільямс фолить біля свого штрафного.

14 липня о 22:44 Сергій Рип'юк
43'

Мората рвався до воріт, але Стоунз повернувся і допоміг Гехі відштовхнути форварда. В межах правил

14 липня о 22:43 Сергій Рип'юк
41'

Іспанці з м'ячем вже кілька хвилин, але без жодних дивідендів.

14 липня о 22:39 Сергій Рип'юк
38'

Щось давно вже атакувала Анеглія, Іспанія не дає.

14 липня о 22:37 Сергій Рип'юк
36'

Навіс Вільямса зліва летить в нікуди, на дальній штанзі нікого не було.

14 липня о 22:35 Сергій Рип'юк
34'

Не надто моментна гра (точніше, безмоментна) йде в центрі поля.

14 липня о 22:31 Сергій Рип'юк
31'

Ольмо в атаці фолить проти Райса і отримує попередження за удар шипами в стегно.

14 липня о 22:29 Сергій Рип'юк
28'

Дальній удар Руїса пом'якшив Гехі і Пікфорд забрав.

14 липня о 22:26 Сергій Рип'юк
25'

Кейн в атаці небезпечно стрибнув прямою ногою в ногу супернику, міг і червону отримати, але арбітр обмежився гірчичником.

14 липня о 22:24 Сергій Рип'юк
23'

Після перехоплення Ямал вийшов справа на ударну позицію, але його удар заблокований.

14 липня о 22:22 Сергій Рип'юк
22'

Іспанці пресингують на чужій половині і Кукурелья фолить в атаці.

14 липня о 22:20 Сергій Рип'юк
19'

Карвахаль навішує справа, просто в руки Пікфорду.

14 липня о 22:18 Сергій Рип'юк
17'

Стоунз так віддавав Пікфорду з центра, що на мить здалося, ніби полетить воротарю за комірець, але Пікфорд зумів приборкати м'яч!

14 липня о 22:16 Сергій Рип'юк
15'

швидка атака Англії закінчилася прострілом Вокера справа та виносом Ляпорта.

14 липня о 22:15 Сергій Рип'юк
15'

Ямал в підкаті не дає прорватися по фланзі Беллінгему.

14 липня о 22:14 Сергій Рип'юк
13'

Після кутового Ле Норман вирішив пробити через себе, але вийшло незграбно, до Беллінгема далеко.

14 липня о 22:13 Сергій Рип'юк
12'

Небезпечно!

Ніко Вільямс зліва увірвався у штрафний, ніби і пройшов Стоунза, але після удару Джон у шаленому підкаті заблокував!

14 липня о 22:11 Сергій Рип'юк
10'

Райс в центрі поля двічі підряд виборов м'яч, після другого разу Беллінгема збили теж в центрі.

14 липня о 22:07 Сергій Рип'юк
7'

Іспанія володіє м'ячем, періодично закидає вперед, але Стоунз та Гехі впевнено справляются.

14 липня о 22:05 Сергій Рип'юк
5'

Простріл Вільямса зліва Стоунз перевів на кутовий.

14 липня о 22:04 Сергій Рип'юк
3'

Команди дуже обережні. Воно й не дивно. Саутгейт надзвичайно зосереджений, практично нервовий.

14 липня о 21:35 Сергій Рип'юк

В неділю, 14 липня, відбудеться фінальний поєдинок Євро-2024, в якому гратимуть національні збірні Іспанії та Англії. Гра пройде у Берліні (Німеччина) на полі стадіону «Олімпіаштадіон», початок - о 22:00 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команди дісталися до фіналу різними способами. Іспанці феєрично вигравали у всіх, нехай не завжди це були розгроми, але гра «червоної фурії» завжди радувала око і до фіналу команда вийшла цілком заслужено. Англія ж перед чемпіонатом вважалася його фаворитом і цілком може підтвердити ці прогнози, але за гру впродовж турніру вже отримала безліч критики за аж надмірно прагматичний стиль. Щоправда, команда показала, що може і виривати перемоги завдяки тренерським ходам, як в півфінальному поєдинку проти Нідерландів (2:1). Подивимся, чий стиль допоможе взяти трофей.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Іспанія - Англія.