Жіноча збірна України U-20 обіграла на Євробаскеті команду Великобританії

Синьо-жовта команда виграла з рахунком 70:55 у матчі за 5–8 місця

Молодіжна жіноча збірна України здобула важку перемогу (70:55) над Великобританією на чемпіонаті Європи U-20 з баскетболу у Дивізіоні В.

Перед матчем стало відомо, що майже половина української команди погано почувалась через вірус. В підсумку двоє з них - Синякова та Панчук навіть не поїхали на гру, Лапхан не зіграла жодної хвилини, а Путра і Тинщук провели на майданчику менше 5 хвилин. Щоправда, у збірної Великобританії була схожа ситуація, адже не лише українська команда постраждала від вірусу, тому гра перетворилася на битву характерів.

Перша половина це лише підтвердила - рівна гра, з великою кількістю помилок з боку обох команд. Команди по черзі виходили вперед, але створити гандикап нікому з них не вдавалось. В другій частині другої чверті декілька вдалих атак України дозволили дівчатам завершити половину гри на свою користь (28:25).

Але ключовою стала третя чверть, в якій українкам вдалось зробити ривок 11:3, що надломило суперниць за рівної гри. В підсумку чверть Україна виграла 25:10, отримавши перевагу +18 перед останньою десятихвилинкою. За перші 5 хвилин чверті Великобританія скоротила своє відставання до 8 очок, але дівчата знайшли в собі сили повернути гру під свій контроль і довести матч до перемоги.

В складі збірної України особливо відзначилася Катерину Діке, яка записала до активу дабл-дабл з 14 очками та 11 підбираннями й до цього додала 8 передач та 7 перехоплень (РЕ 33). Найрезультативнішою стала Тетяна Ткаченко з 16 очками.

Завершить чемпіонат Європи U-20 жіноча збірна України 14 липня - матчем за 5-те місце проти Ірландії, яка здолала Хорватію (87:73).

Чемпіонат Європи U-20. Жінки. Дивізіон В

За 5-8 місця. Софія (Болгарія), Triaditza Hall, 13 липня

Україна - Великобританія - 70:55 (9:8, 19:17, 25:10, 17:20)

Україна: Лавринець 0, Корбут 7 + 7 підбирань, Грималюк 11 + 6 підбирань, Кулєша 12 + 8 підбирань, Діке 14 + 11 підбирань + 8 передач + 7 перехоплень - старт; Ткаченко 16, Тиха 6 + 4 підбирання + 6 передач, Путра 4, Тинщук 0