Динамо Київ – Шальке – 2:2. Текстова трансляція матчу

«Динамо» Київ - «Шальке» - 2:2

Голи: Царенко, 14, Ванат, 66 - Караман, 30, Сілла, 57

Попередження: Андрієвський, 39, Тимчик, 54, Шапаренко, 88 - Гантенбайн, 88

«Динамо» Київ: Бущан - Дубінчак, Дячук, Малиш, Тимчик - Андрієвський - Ярмоленко, Царенко, Буяльський, Лонвейк - Супряга.

«Динамо» Київ (62+ хвилина): Нещерет - Вівчаренко, Біловар, Попов, Караваєв - Бражко - Шепелєв, Піхальонок, Шапаренко, Волошин - Ванат.

Запасні: Нещерет, Ігнатенко, Вівчаренко, Попов, Бражко, Шепелєв, Волошин, Шапаренко, Ванат, Кабаєв, Біловар, Піхальонок.

«Шальке»: Геекерен - Мор, Васінські, Камінські, Санчес, Айдин - Юнес, Зегуїн, Бахманн, Сілла - Караман.

Запасні: Гоффман, Лангер, Подлех, Бартель, Баїндир, Беккер, Булут, Донкор, Гантенбайн, Граймль, Грюгер, Калас, Матріціані, Муркін, Польтер, Реммерт, Шалленберг.

Стадіон: «Арена Гое Тауерн» (Міттерзілль, Австрія).

13 липня о 19:04 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

13 липня о 19:02 Олександр Снітко
88'

Шапаренко та Гантенбайн попереджені.

13 липня о 19:01 Олександр Снітко
87'

Почалась бійка в центрі поля, після зіткнення Шапаренка із суперником.

13 липня о 19:00 Олександр Снітко
85'

Вівчаренко випустив м'яч за бокову в боротьбі на лівому фланзі.

13 липня о 18:57 Олександр Снітко
82'

Черга за Шальке тримати м'яч у центрі поля.

13 липня о 18:54 Олександр Снітко
80'

МОМЕНТ! Ванат отримав передачу до лівого флангу штрафного, після чого бив низом під ближню стійку, але воротар парирував на кутовий.

13 липня о 18:52 Олександр Снітко
78'

Шальке кількістю гравців на чужій половині не дає атакам киян розвиватись.

13 липня о 18:49 Олександр Снітко
75'

Динамо контролює м'яч на власній половині.

13 липня о 18:47 Олександр Снітко
72'

Неквапливий розвиток подій у нашому матчі наразі.

13 липня о 18:44 Олександр Снітко
70'

Шальке тримає м'яч на власній половині.

13 липня о 18:42 Олександр Снітко
68'

МОМЕНТ! Піхальонок зльоту в центрі штрафного замикав простріл із лівого флангу від Вівчаренка, але запустив м'яч над воротами.

13 липня о 18:41 Олександр Снітко
66'

ГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Із правого флангу Піхалонок зіграв до штрафного на Ваната, а той пробив у дальній кут.

13 липня о 18:39 Олександр Снітко
62'

13 липня о 18:36 Олександр Снітко
61'

Багато замін готується в Динамо.

13 липня о 18:34 Олександр Снітко
59'

Динамо пресингує на чужій половині.

13 липня о 18:31 Олександр Снітко
57'

ГОЛ! Закидання до лівого флангу штрафного від Муркіна з глибини атаки Сілла завершив ударом зльоту в дальню дев'ятку.

13 липня о 18:30 Олександр Снітко
56'

МОМЕНТ! Бущан помилився під час передачі в дотик на лівий фланг оборони, Сілла перехопив, одразу ж бив у ближній, але воротар забрав.

13 липня о 18:28 Олександр Снітко
54'

Тимчик із фолом наздогнав суперника на правому фланзі оборони.

13 липня о 18:25 Олександр Снітко
51'

Подачу з лівого флангу від Юнеса перед штрафним зупинив Андрієвський.

13 липня о 18:22 Олександр Снітко
48'

Караман не зреагував на простріл із правого флангу до центру штрафного.

13 липня о 18:20 Олександр Снітко

Без замін обійшлось Динамо після перерви.

13 липня о 18:18 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

13 липня о 18:03 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

13 липня о 18:02 Олександр Снітко
43'

Пресинг від Шальке на чужій половині під завісу тайму.

13 липня о 17:59 Олександр Снітко
41'

МОМЕНТ! Прямий удар із штрафного від Сілла полетів повз праву стійку.

13 липня о 17:57 Олександр Снітко
39'

Андрієвський сфолив перед власним штрафним і наговорив на картку.

13 липня о 17:54 Олександр Снітко
36'

Малиш із першої спроби не перехопив передачу з правого флангу, але з навісом із протилежного боку впорався.

13 липня о 17:52 Олександр Снітко
34'

Фол проти Супряги від Мора на правому фланзі атаки Шальке.

13 липня о 17:49 Олександр Снітко
32'

Дрібний фол від Юнеса в центрі поля.

13 липня о 17:48 Олександр Снітко
30'

ГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу стандарту з правого флангу від Юнеса перед воротарським ударом головою завершив Караман.

13 липня о 17:47 Олександр Снітко
29'

Дубінчак рукою блокував подачу з правого флангу від суперників.

13 липня о 17:45 Олександр Снітко
27'

Подача кутового з лівого флангу від Шальке завершилась вибиванням від захисників Динамо та невдалою спробою добити здалеку.

13 липня о 17:43 Олександр Снітко
25'

Подача з правого флангу від Тимчика пролетіла без завершення.

13 липня о 17:42 Олександр Снітко
24'

МОМЕНТ! Ярмоленко під час контратаки запустив передачу з правого флангу до штрафного на Тимчика, але той із гострого кута не переграв воротаря.

13 липня о 17:41 Олександр Снітко
22'

Шальке повернувся до позиційних атак.

13 липня о 17:38 Олександр Снітко
20'

ГОЛ СКАСОВАНО! Чому - незрозуміло.

20'

ГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Буяльський із штрафного в центральній зоні пустив м'яч під стінкою в лівий кут.

13 липня о 17:36 Олександр Снітко
18'

Фол проти Супряги перед чужим штрафним.

13 липня о 17:35 Олександр Снітко
17'

13 липня о 17:33 Олександр Снітко
15'

Передачу Юнеса на правий фланг атаки перехопив Дубінчак.

13 липня о 17:31 Олександр Снітко
14'

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ярмоленко п'ятою продовжив передачу Малиша через правий фланг на Тимчика, той прострілив на ближню, а Царенко в дотик пробив у дальній кут.

12'

Під тиском тримає м'яч Динамо на власній половині.

13 липня о 17:29 Олександр Снітко
10'

Збавили оберти німецькі суперники.

13 липня о 17:26 Олександр Снітко
8'

Контроль м'яча від Динамо в центрі поля.

13 липня о 17:24 Олександр Снітко
6'

Простріл Тимчика з правого флангу перед штрафним зупинив Лонвейк, але відскок пішов до воротаря.

13 липня о 17:22 Олександр Снітко
4'

МОМЕНТ! Буяльський на правому фланзі штрафного зупинив передачу під удар Ярмоленку, але той низом пробив просто у воротаря.

13 липня о 17:21 Олександр Снітко
3'

МОМЕНТ! ШТАНГА! Дальній удар Сілла з лівого флангу в ближній низом парирував Бушан, після чого добивав Мор, але спрямував м'яч у каркас воріт.

13 липня о 17:20 Олександр Снітко
2'

Караман навозив захисників на лівому фланзі, але м'яч перед штрафним усе ж таки забрали.

13 липня о 17:18 Олександр Снітко
1'

Шальке починає гру з атаки.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

13 липня о 17:00 Олександр Снітко

У суботу, 13-го липня, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться «Динамо» Київ і гельзенкірхенський «Шальке». Матч відбудеться в Міттерзіллі (Австрія), на полі стадіону «Арена Гое Тауерн», початок о 17:15.

Команда Олександра Шовковського також продовжує підготовку до нового сезону і в цьому плані їй вже варто прискорюватися. Адже вже зовсім скоро доведеться грати проти сербського «Партизана» у кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА, і до того моменту вже всі футболісти повинні бути в тонусі. Але «Динамо» наразі встигло зіграти лише один матч - проти німецького «Падерборна» три дні тому (0:0), тому від оптимальних ігрових кондицій «біло-сині» ще дуже далекі. Цього разу суперники будуть вищими за рівнем, хоч і з того ж другого дивізіону Німеччини.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ - «Шальке».