У вірменського клуба гравців з рф не пустили до Естонії на Лігу конференцій

У складі «Урарту» українець Артем Полярус зіграв 66 хвилин проти «Калева»

У вірменського клуба «Урарту» футболісти з рф не змогли взяти участь у гостьовому матчі 1-го раунду кваліфікації Ліги конференцій проти естонського «Калева».

Головний тренер вірменської команди Дмітрій Гунько з рф повідомив, що жоден з 6 футболістів з російським паспортом не отримав дозволу на в'їзд до Естонії:

«У нашій команді є представники рф. Усі ми в клубі до останнього моменту очікували, що вони отримають дозвіл на в'їзд до Естонії. Цього дозволу немає, так що жоден футболіст з рф участі в грі не бере».

За «Урарту» виступають 6 футболістів з рф: воротар Александр Меліхов, захисникАлександр Пуцко, півзахисники Олег Поляков та Антон Кілін, нападники Леон Сабуа та Іван Ігнатьєв.

У складі «Урарту» українець Артем Полярус зіграв 66 хвилин проти «Калева» з Таллінна (2:1). У період з 2019 до 2021 року Полярус виступав за рашистські команди «хімки» та «ахмат».